Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony fiúnak van esélye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony fiúnak van esélye barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nekem az átlagos alkatú lányok tetszenek. De én sajnos eléggé vékony vagyok. De amúgy nagyon strapabíró, sok erősebb alkatút simán megszégyenítek. Csodálkozni szoktak rajtam hogy mennyi erő van bennem.

Lábaim, kezeim, pálcikák, de széles vállaim vannak és átlagnál magasabb vagyok.


2020. nov. 27. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs. It's over buddy boyos.
2020. nov. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

188 cm/63 kg vagyok. Esélytelen. Futok, edzek, próbálok egészségesen enni. Biztos nem genetika, inkább ilyen az anyagcserém, sose fogok +10 kg izmot "felszedni". Jah és semmi cukrot, édességet nem eszek.

De elkanyarodtam, kb. mintha ufo-t látnának, nem értem ha más lehet 120 kg mert nem vigyáz magára, én nem tehetek róla, hogy ilyen lettem. Igen, pokolian magányos vagyok.

2020. nov. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Van, de ha gyámoltalan vagy 0.0 önbizalommal akkor még egy izmos, sportosnak sincs.
2020. nov. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nektek az a bajotok hogy ti ezt így eldöntitek. Minden fejben dől el. Ti a saját magatok ellenségei vagytok.
2020. nov. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy ha egy férfi nem szép nem okos nem is szerencsés se nem tehetséges akkor csak a gyúrás az egyetlen esélye hogy jobb legyen a nőknél. Fizikai értelemben. Ha annyira akarnátok tudnátok fejlődni. Szóval a gyúrás szinte nélkülözhetetlen.
2020. nov. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs edzőterem az arcodra.
2020. nov. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha egy pasi vekony.

Miert is zavarna?

Egy jo pasi siman lehet vekony is, 2 baratom is az volt.


Legyetek kedvesek, udvariasak, kezdemenyezzetek.

Es elobb vagy utobb meglesz a hatasa.


19/L

2020. nov. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!