Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem brutálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem brutálisan szexi Tóth Andi ezen a képen, meg úgy alapból is?

Figyelt kérdés

Valami hihetetlen hogy valakit ilyen testtel és mellekkel áldjon meg az élet, nem? :)

[link]



2020. nov. 28. 01:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%
Olyan kellemesen kiégett k.va, szivesen használnám
2020. nov. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Szegény Andi egy árnyalattal áll intellektuálisan egy faék felett, mindenesetre külsőleg felettébb kívánatos.
2020. nov. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
67%

Andi jelenleg az a csaj, aki a magyar celebek közül az egyik legszebb és még teljesen átlagos, normális, értelmes is. Na, ezért természetesen rengetegen utálják, mermiazmár', hogy jól mer kinézni.

Vicces amúgy az is, hogy sokan elszidják a plasztiknőket, hogy az milyen rossz és a természetesség a szép... Aztán itt van egy természetes nő, de őt is ugyanúgy elszidják, mert szép.

Hiába, na. Rengeteg az irigy és frusztrált ember, akiknek semmi sem jó.

2020. nov. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%
Nincs vele semmi baj és teljesen jól néz ki, de az értelmestől kilométerekre van.
2020. nov. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mennyire értelmes de aki ilyen jó nő annak meg van bocsátva ha nem az :D
2020. nov. 28. 01:18
 6/37 anonim ***** válasza:
57%

Andiban megtestesül a nő valódi értéke, ez pedig a külső.


Ő is tudja, hogy jelenleg azért sikeres, mert jól néz ki. Ha nem nézne ki jól, akkor csak egy énekesnő lenne, akit mindenki elfelejtene egy idő után.


Szóval nem irigyelem a csajt, mert szörnyen önbizalomhiányos lehet, hiszen nyilvánvaló, hogy a szépsége tartja őt fent. Ha az egyszer megfakul, akkor neki Game Over. Mert a személyiségével nem tud érvényesülni, a dalai nem olyan jók, és még érettségije sincs. Mehetne takarítónak, ha elfogyna a pénze.

2020. nov. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
66%
Andi szépségéről, szexuális kisugárzásáról nekem is volt itt kérdésem, de a válaszolók többsége valamiért nem volt elragadtatva tőle. Meglehet azért mert túl jó nő, túl elérhetetlen a számukra. Passz. Az biztos hogy ha csak a zenei ipart nézem, senki még csak meg sem közelíti a külsőt illetően. A hangja nem az én világom, de a nő az nagyon.
2020. nov. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
73%
Kinyalnám a picsáját neki.
2020. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
71%
átlag cigány csaj
2020. nov. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
68%
#9: Muti már azt a telepet, ahol ilyen fullos csajok vannak. Ahol lakom, felüknek még a foga sincs meg.
2020. nov. 28. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!