Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha még nem állok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még nem állok készen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. A barátomnak még az ismerkedésünk elején elmondtam, hogy magára a behatolásra még nem állok készen, de másban szívesen benne vagyok. Részben azért nem, mert úgy gondolom, hogy a szex az egy olyan dolog, amit annak érdemes megadni, akivel együtt is fogsz maradni (lehetőleg házasság legyen a vége) Erre rávágta, hogy "ugye nem vagy benne valami házasságig szűz maradok szektában?". Hirtelen nem tudtam mit mondani, mert végülis nem vagyok teljesen annak a híve, hogy házasságig várjak, de szerintem nekem még szükségem lenne legalább fél-egy évre ahhoz, hogy egyáltalán a behatolásról szó essen. Nagyon szeretem, és félek, hogy emiatt úgy fogja gondolni, hogy inkább váljanak el utaink.

Ti mit gondoltok, mit kéne tennem ilyen helyzetben? Csak várjam ki a végét?



2020. nov. 28. 10:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Mióta vagytok együtt?
2020. nov. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
13%
lol
2020. nov. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Lassan 4 hónapja vagyunk együtt.
2020. nov. 28. 10:56
 4/26 anonim ***** válasza:
56%
1évet nem sok pasi fog várni.
2020. nov. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a felnőtt kérdező?
2020. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
63%
Egy ilyen reakció után már mehetne is a pasi...
2020. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
27%
Szia. Nem rosszindulatból, de légyszi magyarázd el, hogy mit jelent megis ez, hogy egy lány nem áll készen? Sosem tudtam ezt felfogni.
2020. nov. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
30%
gondolom a kérdező túl fiatal a kategóriához...azért 18-20 évesen már nem gondolkodik így egy lány, hogy a "behatoláshoz" még kell neki egy év...
2020. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?

Amúgy tövb keresztény barátnőm is így gondolkodott de ehhez a megfelelő pár kell

2020. nov. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
59%

"Nagyon szeretem, és félek, hogy emiatt úgy fogja gondolni, hogy inkább váljanak el utaink."


Ha nem képes megérteni, akkor inkább váljanak el útjaitok, keress hasonló gondolkodásút.


A mai világban te furcsa vagy, mikor minden lány ityre-fityre megkapható, de miért kellene neked igazodnod máshoz? Ez a te első alkalmad, amiből nem lesz több, ez legyen különleges. Korod tökmindegy, ha 30 éves, akkor se számít.

Amennyiben neked egy év kell a pasi kiismeréséhez, hogy bízni tudj benne, akkor a pali így járt. Ha szeret, kivárja, ha csak a farkával gondolkodik, akkor nyomj a kezébe egy ötezrest, és küld kurvázni.

2020. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!