Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valamit tenni a gyors...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valamit tenni a gyors szmegma termelődés ellen?

Figyelt kérdés
Rendszeresen és alaposan tisztálkodunk barátnőmmel. (nem azért van mer hetente egyszer fürdünk) Nap végén mikor haza érünk jól esne mindkettőnknek egy kis feszkó levezetés képpen egy jó szex, de nagyon megöli a hangulatot az hogy egyesével elmegyünk fürödni, mire meg végzünk addigra már egyikünknek sincs kedve hozzá... Nekem nagyon kevés van, de páromnak több, orvosnál is volt vele, de annyit mondott a doki, hogy nem lehet mit tenni ellene, ez természetes. Valakinek nincs valami bevált praktika? (Ja és még mielőtt valaki mondja, napközben a munkánkból adódóan nincs lehetőségünk tisztálkodni)

2020. nov. 28. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%

Heti 1x??? Ne csodalkozz

Hol laksz hogy nincs lehetoseg furdeni?

2020. nov. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fürödjetek együtt.... máris megvan az előjáték.
2020. nov. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

#1

Tanulj meg szöveget értelmezni.

A kérdező azt hangsúlyozta ki, hogy nem a ritka tisztálkodás miatt van, hiszen NEM heti 1× fürdenek.



A kérdésre válaszolva, ha tényleg nem egészségügyi probléma akkor kezdeni nem sokat tudtok vele. Menjetek el közösen fürdeni.

2020. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a közös fürdés játszik.
2020. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Fürdés.
2020. nov. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azerr ha furdes elveszi kedveteket, ott mas gond van
2020. nov. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

-es, 3-as köszi!

Volt egy kis "balesetem" ex barátnőmmel a fürdés közbe, előjátéknak terveztük a közös fürdést, de tovább mentünk egy kicsit. Nem ez volt a gond, hanem az hogy feláztattuk a fél fürdőt, és egy póz váltás közbe én kiléptem a vizes kőre, és elcsúsztam.....

És olyan 'jól' estem, és telibe fejeltem a fürdőkád szélét, ömlött a vér a fejemből, rohadtul fájt,és mehettünk a sürgősségire..

Uh azóta a fürdőszoba az nálam "mumus" ilyen téren!😅

2020. nov. 28. 12:49
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
De ez most mit jelent, a huvelye olyan, vagy az ajkak, vagy?
2020. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8#

Kisajkak,csikló

2020. nov. 28. 14:25
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is a közös fürdést mondtam volna, de ha nincs jó élményed akkor nem kell erőltetni. De azt is csinálhatjátok, hogy nem a fürdőben szexeltek, ott csak előjáték van- ujjazás orál ilyenek aztàn ha végeztetek bementek az ágyba és durr neki:D

Mellesleg ezzel a jelenséggel nem tudsz mit kezdeni, ez természetes. Nekem pl annyi szokott lenni, hogy minden nap tisztasági betétet hordok, mert ha nem, a bugyim ázik át és rossz érzés egész nap úgy lenni hogy nedves..

Ha kevés termelődne, szerintem akkor is jobb zuhsnyozni szex előtt. Meg alapból hazaérek munkából és jól esik lemosni az izzadságot stb és nagyon felfrissít a zuhany. Előtte kedvem sincs szexelni ha nem vagyok tiszta. Utána azonnal megjön a kedvem, annyira felfrissít/felkelt egy jó zuhany:)

N

2020. nov. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!