Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Túl érzékeny csikló, kellemetl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl érzékeny csikló, kellemetlen előjáték?

Figyelt kérdés

Az a probléma áll fent nálam, hogy nagyon érzékeny a csiklóm, párom akármilyen finoman nyúl hozzá, akár kézzel, akár nyelvvel, inkább kellemetlen, mint izgató. Pedig nem szárazon csinálja, erre figyelünk. Emiatt nem is igazán tudok elmenni, van egy pont, amikor már nem bírom tovább, annyira érzékeny. Magamnak évek óta a nagyajkakon keresztül csinálom, úgy nagyon jó, maszturbáláskor sokkal jobb orgazmusom van (párommal ritkán sikerül, pedig mindent megtesz, figyelmes).


A hüvelyem viszont egy bizonyos idő után szex közben érzéketlen lesz, kb csak azt érzem, hogy mozog bennem valami, de semmi kellemes érzés (párom méretével abszolút nincs gond, picit még nagyobb is, mint amennyi kényelmesen befér). Pedig amikor behatol mindig nagyon jó érzés.


Már több mindent próbáltunk, változatos pózokat, én gondoltam D*rex csikló stimuláló cseppekre is, de mivel pont, hogy túlérzékeny, nem tudom jó ötlet-e.


Igazából nem is tudom, mi itt a kérdés, csak írjon bárki, aki hasonló helyzetben volt, hogy nekik mi vált be, mert teljesen kétségbe vagyok esve. Szeretem a páromat, el tudom képzelni vele a jövőmet, viszont fiatal vagyok ahhoz, hogy lemondjak a jó szexről. De igazából eddig egy partnerrel sem élveztem teljesen, szóval esélyes, hogy velem van a probléma.


A kommunikáció működik köztünk, vele is beszéltem erről, de nincs ötlete, hogyan kellene, nem találkozott még ilyennel, azért írok ide, hátha...



2020. nov. 29. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Erre én is kíváncsi vagyok, hasonló problémám van. Igazából csak az jó ahogy én csinálom.. Lehet hogy túlságosan hozzászoktam. :(
2020. nov. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem szabad azonnal a csiklot izgatni fokent nem pontszeruen, lehet nem tul jo a technikaja se a párodnak. Csinalja ugy ahogy neked jol esik kisajkak,szetteritett tenyer ne közvetlen csikló. Amikor meg behatol akkor sem szabad abbahagyni a kulso izgatast
2020. nov. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A tuti tippre én is kíváncsi volnék. Szintén csak az indirekt izgatás jött be eddig, és tudom,hogy nem egyszerű velem.
2020. nov. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt hasonló problémával küzdő lány,ami nálunk bevált.Próbáljátok ki ha orális kényeztetést választjátok akkor a párod az arc és nyelv izmait lazítsa el de nagyon!!!Ne direkt izgatásra törekedjen,hanem nagyon lágyan simizze a nyelve a csiklód és a kis és nagy ajkakat!Valamint az ujját is használhatja közben lassú körkörös mozdulatokat vagyis nem ki-be huzigálásra gondolok hanem a hüvely elülső felét simogatva. Egy próbát megér hátha segít!
2020. nov. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg neki, hogyan csinálod maszti közben. Rakd oda a kezét, mutasd meg hogyan mozgassa. Ha minden jól megy, kb három perc alatt rá fog érezni a technikára.
2020. dec. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ment mindenkinek a zöld pipa!

Sajnos most nem tudunk kísérletezni, párom karanténban van, de észben tartom amiket írtatok 😊

2020. dec. 1. 15:02
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a hüvelyed érzéketlen lesz kb fél perc után (ahogy nálam is ez van) álljon meg, húzza ki pár másodpercre, addig kívül a kisajkakat izgassa (az nem olyan érzékeny ahogy írtad) majd tegye be újra. Akkor nem lesz érzékeny, mi is így csináljuk párommal. Vagy mehet a csók szex közben és kvázi 'megfeledkezel' a lenti dolgokról. Nagyon sokat kell gyakorolni, hogy jól menjen és párod is ismerje mit akarsz és mikor! Sok sikert
2020. dec. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!