Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért erőltet rám ilyesmit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért erőltet rám ilyesmit?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt (heti 3-6 alkalommal van szex, ez változó) van egy 2 éves kisfiunk.

Ma már pl voltunk együtt, mikor aludt a kicsi és most akart megint, ami nem lenne baj, néha sikerül egy nap 2x.de iszonyúan fáj a fejem, már jobb, de migrénes volt órákig és fény felé se tudtam nézni.

Teljesen meg sértődött (próbálkoztam) hogy nem sikerült, mert nem tudtam el lazulni. Ilyenkor mindig duzzog pár órát vagy fél napig.

És mindig ez van, mindent rám erőltet, és kezdem át látni, h ez mindig így volt. Nem csak szexben. Hanem mindig, milyen színű legyen a nappali, hova menjünk enni. Amint elmondtam,hogy én mit gondolok az már nem jó úgy és akkor legyen úgy ahogy én akarom ő majd nézi a szrt.pedig szerintem lenne esély mindig közös nevezőre de semmit sem hajpando normálisan megbeszelni, mindig akkor dobalozik szavakkal, amikor már rég le kellett volna üljünk beszélni. Ha mégis elmondom az én gondjaim, ő azt sértésnek, kritikának és bántanak veszi. Nem tudom egyedül megoldani a kommunikáció részt.

És az utóbbi egy évben kb már egyre kevésbé tudom ezeket tolerálni, nincs kedvem egyedül küzdeni és vitatkozni, vagy szimplán elmagyarazni neki h ahelyett h szex vagy más témával zaklat segíthetne.

Nenreg 2 hétig beteg voltam, de nagyon! (covid) 3. Nap már hallgattam h mi bajom, főzzek már vmit mire haza ér és dugni is kéne. Egyre jobban távolodik el tőle, mert nagyon primitívnek tartom ahogy viselkedik és ahogy hozzám szól.. Nem értem h van az, hogy én ezt csak most vettem észre, vagy most kezdett el zavarni, de sokszor semmi kedvem hozzá szólni sem, mert rögtön Olyna hangnemben szól hozzám vagy néz rám, hogy ki nyílik a zsebemben a bicska is.. Mar egyszer 2 hónapra szét mentünk emiatt, ígért persze változást de nem lett.. Akkor rengetegszer beszéltük át, h hiányzik a kommunikáció és ronda beszél velem (néha mostanában kezet emel, de eddig nem ütött meg)

Azon kaptam magam h elkezdtem félre tenni pénz, és tervezni mi lesz, ha ennek vége lesz. A gyerek miatt próbáltam ezt elhessegetni de már nem megy


2020. nov. 30. 18:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nemtudom h lépjek, covid, munkám sincs, félre tett pénzem sincs sok még.
2020. nov. 30. 18:43
 12/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha bántott akkor lapát. Itt a gyerek érdekeit kell nézni.
2020. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Annyi biztos, hogy a gyerek lelkivilága tönkremegy, ha hallja, hogy veszekedtek, mivel ő nem tudja kinek van igaza, hisz mindkettőtöket szeret, vagy pedig látja, hogy bánt téged. Szegény gyerek...! Szüleidhez nem mehetsz a gyerekkel?
2020. nov. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Az én és apukám nevén van a ház (nem hiába) így neki kell menni ha vége lesz. De muszáj félre tennem egy kis pénzt. Nem szeretnék senkire sem támaszkodni, abból elég volt.

Azt nem is írtam, h sosem hagyott dolgozni.. Gondolom azért h fuggjek tőle.

2020. nov. 30. 18:57
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jól gondolod, miért nem engedett dolgozni. Nem élhetsz le úgy egy életet vele, hogy mindig mindent rád erőltet! Gyereket bölcsődébe adhatod, ha anyukád nem tudja vállalni, Te pedig elmész dolgozni és ismerkedsz férfiakkal. Hidd el, hogy találsz.

Ffi.

2020. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
100%

Így első olvasásra nekem elég súlyos nárcizmus ugrott be erről az emberről. Érzelmi intelligencia zéró, mindent kontroll alatt akar tartani, aztán ha valami nem sikerül, akkor egyelőre bedurcizik, mint egy 5 éves, később pedig csattan pár pofon (vagy már csattant is?)

Nem hagyott dolgozni? Ebbe neki semmi beleszólása nincs, mint ahogy abba sem, hogy te mikor akarsz szexelni. Igazából azt csodálom, hogy még van kedved hozzá néha. Most mondanám, hogy próbáld meg tőle elvenni a kontrollt, és ne hagyd neki, hogy irányítsa a dolgokat, de lehet, hogy eldurvulnának a dolgok ettől, mert az ilyen embereket eléggé kikészíti, ha elveszik tőlük a "hatalmat". Ennek csak egy jó vége lehet, ha megszakad a kapcsolat, még akkor is, ha emiatt támaszkodni kell a családodra. Ne is reménykedj abban, hogy változni fog, az ilyen kontrollmániás egyének nem fognak megváltozni, pláne nem a kedvedért, gyakorlatilag rajtad éli ki a hatalmát. Heti párszor megdug, csináltat veled kaját, amúgy pedig tudd, hol a helyed; tipikus komcsi-magyar családmodell.

Ezek után már csak 1 kérdésem maradt, mert rengeteg ilyen történetet olvastam már, ami pont így kezdődött, aztán volt, ami durván ért véget. Mindegyiknél csóváltam a fejem, hogy dehát miért maradnak egy ilyen kapcsolatban benne az emberek?

Szóval, miért tűrted ezt 6 éven át? Miért volt az jó neked, hogy kontroll alatt vagy tartva? Elhiszem, hogy magabiztosnak tűnt, mert az ilyenek általában azok, de a teljes kontrollt eltűrni ezért?

2020. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

15 nincs bölcsi a közelben. KB 30km a legközelebbi, a fizetésem el autoznam. :(

Egyébként ha szobatiszta lesz, akkor márciusban kezdi az ovit..addig próbálom ki húzni, és félre tenni.

2020. nov. 30. 19:17
 18/26 A kérdező kommentje:

Nem! nem fog változni ezt már rég belattam. Nem voltak hamis illúzióim,akkor sem amikor vissza fogadtam, csak a fiam miatt tettem.

Őszinte leszek, és talán nem szép tőlem, de már nincs is erőm és kedvem erolkodni vele, nem szeretem már eléggé ahhoz h erolkodjek és próbálkozzak beszélni vele.

2020. nov. 30. 19:19
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott mielőbb.
2020. nov. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
77%
Miert kell osszejonni ilyen emberrel es egyutt maradni vele 6 evig es gyereket is szulni neki? Sajnos a megoldas az lenne hogy az ilyen zsarnokot mar az elejen nagy ivben elkerulod.
2020. dec. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!