Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit érezhetek iránta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetek iránta?

Figyelt kérdés
Van egy fiú haverom, akinek nagyon tetszem, és kicsit nekem is bejon, de valamiért nem fekudnek le vele. Viszont imádom amikor megerint, vagy amikor együtt osszebujva alszunk, esetleg puszilgat. Smaroltunk is már részegen, de valahogy részemről nem volt az igazi, reggel amikor újra próbálkozott mondtam, hogy kösz nem. Most akkor mit érezhetek iranta? 22L

2020. nov. 30. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
csak simán szeretetet, szerelem nélkül. Megbízol benne, valószínűleg ezért esik jol az érintése
2020. nov. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem aludnék együtt bármelyik fiu haverommal, vele bármikor
2020. nov. 30. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem is csak szeretetet...vonzalom nem lehet mivel nem fekudnel le vele es a csokja se jott be.

Szoval barati szeretet...

Ha nincs vonzalom akkor ne aludjatok egyutt mert csak rontassz a szitun sztem :D

2020. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Picit szeretethiányos lehetsz, és benne bízol annyira, hogy összebújva aludjatok.

F

2020. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezen csak az segítene, ha a srác hirtelen megtollasoda. Venne pár vágyot dolgot neked. Nő sosem fekszik le senkivel érdek nélkül.
2020. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!