Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a megcsalásról?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a megcsalásról? Mind3 oldalról

Figyelt kérdés

3 oldal:

- Megcsalt

- Csaló

- Szerető


2020. nov. 30. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
A megcsaltnak szívás, a csaló a saját lelkiismeretének és gerincének megfelelően cselekedjen, ha akarja csinálja, a szeretőnek meg a legjobb szerintem. Én imádok szerető lenni. Ja és szerintem a szeretőnek nincs felelőssége a dologban. Ha nem konkrétan róla lenne szó akkor egy másik illető lenne a szerető, olyan nincs hogy senki nem lesz, innentől kezdve nálam a szerető az "ártatlan".
2020. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván helyzetfüggő. Viszont ha egy nőnek/férfinak nagyin viszket a micsodája akkor megcsalás előtt mondja el a másiknak, hogy bocsi de kevés vagy nekem, ma mással leszek, itt vége van. A szerető lehet, hogy nem is tud semmiről se. 23F
2020. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsalo vagyok. Rossz házasság. A férjem csak egyröl tud. Azt mondta megérti. Elhagyni nem akar így belenyugszik hogy ez van
2020. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Csaló: Gerinctelen, megbízhatatlan, hiányzik belőle az empátia, a normális értékrend.


Szerető: Ha tudott arról, hogy a nő kapcsolatban van, akkor a fentebb említett ugyanúgy igaz rá.


Megcsalt: Helyzet függő, de alap esetben úgy gondolom nem érdemelte meg, az életben az egyik legrosszabb, ha olyan ember vág át, akit szeretsz és teljesen megbíztál. Őszinteség a minimum, amivel tartozunk valakinek akit szeretünk.

2020. nov. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Többször előfordult már. Volt, hogy egy ismerősöm párjával keféltem, volt, hogy egy haveroméval. Ők követtek el megcsalást, én csak szexeltem. Egy barátnőmet csaltam meg egyébként. Rossz kapcsolat volt, és nagyjából csak a szex tartotta össze. Mégis az intimitás egy idő után hiányzott.
2020. nov. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én a szerető voltam egy alkalommal. Tudtam a srác feleségéről, ismerem is, és pokolian szarul éreztem magam az eset miatt. Hosszú sztori, nem untatok vele senkit.

Azelőtt mindig aljadéknak gondoltam azt, aki képes megcsalni, akit szeret, és azt is, aki beletenyerel egy kapcsolatba.

De vannak ilyen helyzetek, amikor szinte muszáj valamit megtenni.

Elítélem, de valahol meg is értem a megcsaló és a szerető helyzetét.

A megcsalt felet pedig szívből sajnálom, főleg akkor, ha semmi nem indokolja a megcsalás tényét.

2020. nov. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Teljesen egyetértek azzal amit a 4. válaszolónírt

N

2020. nov. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ítélek el senkit.

A szerető van hogy nem tud róla, vagy a "szakító félben vagyunk" dumával megeteti a megcsaló. De ha tud is róla, úgy van vele hogy egy eleve halálra ítélt kapcsolatot ő már nem ronthat tovább, ha nem vele fekszik le a megcsaló, akkor le fog mással.

A megcsaltnak a legrosszabb. Általában ő is tehet valamennyire a dolgokról (nagyon ritka hogy nem), senkit nem csalnak meg ok nélkül. Arról hogy a megcsaló ilyen gerinctelen lépést tesz, nyilván közvetlenül csak ő tehet, ugyanis ő dönt abban a pillanatban. De ahhoz, hogy egy kapcsolat megcsalásig romoljon, 2 fél kell.

A megcsalót sem ítélem el. A legtöbb gyáva. Nem mer kilépni a rossz párkapcsolatából mert kényelmes és biztonságos, elnyomja magában az érzelmeit. Viszont kell neki az új, a jó is, egy haldokló, ingerszegény környezetből kilépve megőrül egy kis "életért", amit a szerető adni tud neki. Az, hogy annyira érett és őszinte legyen valaki, hogy elé álljon egy akár több éve tartó szerelmének, és úgy, hogy tudja hogy össze fogja törni, azt mondja neki hogy vége, ahhoz hatalmas jellem kell, ami nincs meg mibdenkinek. Úgy gondolom a megcsaló nem rossz ember, csak gyenge, gyáva, sumákolós, aki nem tud/akar felelősséget vállalni semmiért, nem mer kockáztatni, nem mer őszinte lenni.

2020. dec. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megcsalt: az egész áldozata, aki legtöbbször ártatlan a dologban. Bár van mikor azért lesz megcsalva, mert nem ad meg mindent a párjának.

Megcsaló: Egy aljas, gerinctelen, szemét alak. Függetlenül attól, hogy csak nem bír a vérével, és a jó kapcsolatában lép félre, vagy azért mert otthon nem kap meg mindent, de annyira azért nem rossz a kapcsolata, hogy felborítson mindent. Vagy mert nem mer felborítani mindent. Viszont első esetben teljes mértékben elítélendő a tette, másodikban akár megérthetőnek is mondható. Ettől függetlenül, ahogy mondtam, mindkét esetben szemét húzás.

Szerető: Én nem hibáztatom. Felelőssége a kapcsolatban lévő félnek van. Kivéve ha jó kapcsolatban van a megcsalt féllel. Mert akkor ő is egy aljas.

2020. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!