Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Láttatok már lányt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Láttatok már lányt pisilni/kakilni? Hogy történt a dolog? Izgatott a látvány?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 09:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Pisilni számtalanszor láttam már.

Szinte az összes barátnőmet.

Én mindent imádok aki a puncival kapcsolatos, tehát ha pisil, ha nem én imádom, nézni, nyalni, tolni,WC-zéstől függetlenül.

F

2020. dec. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Persze, sokszor olyankor megyek fogat mosni, amikor a barátnőm nagywc-zik vagy pisil. Nem izgat, szerencsére egyikünket se vonza a pisi vagy kaki.
2020. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Egy nekem tetsző nő pisilésének látványa számomra nagyon izgató, de úgy általában a pisiszex is. Szerencsére már sokszor volt részem benne.

A kakis dolog abszolút nem vonz, sőt!

2020. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Konkrétan a folyamatot nem, amikor fektette a kábelt, csak azt, hogy ült a closeton. Be kéne, hogy ez indítson? Szerintem nem. 🙂
2020. dec. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Barinőm pisilt már a számba, így pisit igen. Kakit nem.
2020. dec. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Valamikor a Tabánon, nyáron olyan fesztiválo, koncertek voltak, hogy WC talán egy két toi-toi volt, viszont a sörözéstől a lányok nem tudták kivárni az örült sort, így mentek a domboldalra a fák közé pisilni, persze mi fiúk is oda jártunk, volt olyan, hogy elővettem a farkam pisilni, és láttam egy lány guggol előttem és vastagon pisil, forgolódni kezdtem, de minden fele guggoló, pisilő lányok voltak.
2020. dec. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Láttam pisilni és tetszik.
2020. dec. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Hát, ha be nem is indít, de aranyosnak tartom, mint mindent, ami barátnőmmel kapcsolatos! :)
2020. dec. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Az első 16 éves koromban egy eléggé ittas lány kapaszkodott a kezembe amikor pisilt és a látvány eléggé felizgatott, a második az első feleségemnek kellett beöntést csinálnia egy orvosi vizsgálat miatt és kikönyörögtem,hogy tarthassam a tartályt.Attól félt,hogy majd megundorodok tőle és nem akarta,de aztán amikor látta,hogy úgy ágaskodik a farkam,mint talán még soha,már nem volt ellenvetése.Később,már ő kérdezett rá,hogy akarom-e a különleges játékot.
2020. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%
Egy szabadsrtandon régen. Kicsit messzebb volt a lány és nem tudta, hogy látom. gondoltam magamban, milyen butuska, hogy bele se gondol, hogy láthatják. Leguggolt, elvégezte, és ennyi. nem igzatott.
2020. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!