Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem érdekli hogy szexre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdekli hogy szexre van szükségem?

Figyelt kérdés
Tönkretettem magam miatta két évig a fogamzásgátlókkal akármit próbáltam, spirált nek fogok magamnak feltetetni, ő meg nem hajlandó gumit húzni mert hogy ő nem tud abban szexelni. Ő kiveri otthon én meg nem szeretek az ujjammal vagy mással masztizni. Hogy lehet valaki ennyire önző?
2020. dec. 1. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyértelmű, hogy a szex miatt van veled. Ha ennyire nem veszi számba az igényeidet és kívánságaidat és önző módon viselkedik, akkor mindössze csak egy kérdés maradt nyitott: Mi a francért vagy vele már 2 éve? Már rég ott kellett volna hagynod ha nem ért meg. Keresned kellene egy normális, figyelmes férfit.
2020. dec. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

A barátom se szereti az óvszert. De mondtam neki, hogy vagy megszereti vagy nem szexelünk. Azt mondta rendben. Nekem rendszeres a ciklusom, nem akarom felborítani tablettákkal. Ha nem érti meg nem szeret és tisztel igazán.


22/L

2020. dec. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Megszakitatos modszer is letezik....

Figyelni kell és ennyi :D

2020. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Vele vagy? Tűröd? Igen.

Akkor?

2020. dec. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
#3. Az nem védekezés. Ha mégis becsuszik a baba az tönkrevághatja egy fiatal nő életét. A szexben a nőknek kell jobban észnél lenniük, mert mégis mi leszünk terhesek nem a pasik, nekünk kell abortuszra menni és vállalni a kockázatot, hogy többé nem eshetünk teherbe. Ha meg a szülés mellett döntünk az meg a karriert tudja derékba törni, arról nem is beszélve, hogy a körülmények (anyagi is) sem feltétlen adottak mindenkinél.
2020. dec. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem mi ez a hatalmas felháborodás.


1.: Aki nem szereti óvszerrel, az kiveri magának, még mondta is, tök fer, nehogy már rákényszerítsék.


2.: Ha meg te nem akarod óvszer nélkül, akkor ne szexelj, nem kötelező! Esetleg keress valaki mást, aki óvszerrel is csinálja.


3.: Éljen a szerelem! :-)

2020. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

3as vagyok .

Nalunk 5evig minden rendbe volt vele :D

2020. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Verje ki magának, vagy Te neki kézzel vagy szopdle, de előtte dugjon meg óvszerben (vagy utána, ha megy neki két menet), ez mind kettőtöknek jó megoldás, és nem nagy áldozat egyikőtöknek sem, ha ez sem megy akkor szakítsatok.
2020. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem szabad a barátodra fogni, hogy miatta tetted tönkre magad a fogamzásgátlókkal. Azt viszont neki kell megérteni, hogy sajnos a tested nem bírja. Ha emiatt nincs szex, akkor sajnos keresni kell más srácot. Nem jó ez, de sok olyan srácról olvasni, akik hisztiznek ha gumit kell húzni. De biztos vannak olyanok akiket nem zavar. En pl elvagyok a gumival kapcsolatban. Neha lehet rizikozni mensi utan, hogy erezzetek egymast, de szerintem nem eri meg amig nem akartok gyereket.
2020. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!