Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért imádok meztelenül lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádok meztelenül lenni?

Figyelt kérdés

Annyira izgató számomra, ha mondjuk egyedül vagyok otthon és nincs rajtam semmi, vagy ha este úgy alszom el

Illetve emberek között imádom, ha mondjuk kilóg a fenekem alja a nadrágból, vagy nyáron picsa nadrágban megyek (a pamut anyagúra gondolokmost) és tudom, hogy nincs alattam bugyi

Ez miért van?

18


2020. dec. 1. 13:56
1 2
 1/13 anonim válasza:
83%
Fogalmam sincs miért,de tényleg izgató tud lenni.
2020. dec. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nekem látni lenne izgató.
2020. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Mert tudod, hogy 18 éves csajként tied a világ, és bomba formában vagy még, ezt pedig tudatni akarod mindenkivel.
2020. dec. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert tetszik amit látsz.20év múlva majd elmúlik.
2020. dec. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezt nevezik a csábítás ösztönének, benne van a véredben!
2020. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
Osztonosen megeled a noiessegedet, es ahogy elottem irtak valoszinuleg bomba formaban vagy. Elvezd minden percet, kivanom h sokaig tartson. De ne torj ossze sok ferfiszivet. Kosz 😅 f30
2020. dec. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%

Ez inkább szerintem amolyan fétis, hogy tudod, hogy gyakorlatilag alig van rajtad ruha, hogy nincs rajtad bugyi.

Ezt konkrétan nem tudja senki, csak te, és ez izgat téged.

Le merem fogadni, olyankor mikor kis Picasa naciban vagy, és nincs rajtad bugyi, gyakran nedves is lesz az a naci...😳🤭

Olyankor el képzeled, hogy ha tudná 1-2 férfi ezt, folyna a nyála utánad, és meg örülne, egy nyalintásért a puncidból.

Otthon meg alapból jó meztelennek lenned.

F

2020. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Mert ezektől a helyzetektől és gondolatoktól mindennél gyorsabban felizgulunk. Egyébként ilyenkor masztizol is utána?

Nekem hasonló érzéseim vannak, de pont attól, ha a bugyimat villanthatom a miniszoknyából. Utána nagyon megy a maszti.

2020. dec. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Mert erkölcsös, ritka kivétel fiatal lány vagy. Összehozzak egy randit neked forró naciban a szegedi 3,14csaemberrel? F
2020. dec. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Mutasd magad! :)
2020. dec. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!