Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, akik kapcsolatban is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, akik kapcsolatban is önkielégítetek, úgy csináljátok, hogy a párotok ne tudjon róla, ne lássa, vagy simán csináljátok előtte, vagy elmesélitek később neki, hogy masztiztatok ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Igaz nem vagyok csaj, de az jó volt, amikor a csajom verte ki nekem, talán egy cserepes virágot "öntöztünk" meg éppen... :-)
2020. dec. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vélemény?


[link]

2020. dec. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Csinálom előtte. :) 19/L
2020. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En is csinalom elotte mondjuk ha filmet nezunk.. Elkezdem neki is.. O besegit az ujjaival es nezzuk tovabb a filmet vagy megallitja es szexelunk :) 20L+22F
2020. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak akkor masztizok, ha egyedül vagyok, viszont akkor olyan vadul, hogy jobb is hogy nem látja.
2020. dec. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Baratnomnek vettem vibratort hogy egyedul is jol erezhesse magat, altalaba szexchatelunk mikozben hasznalja
2020. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én szoktam, nem szoktam beszámolni róla, de tudja hogy szoktam
2020. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Anno az exemnél nem csináltam ebből nagy ügyet.

Közöltem vele utólag, hogy kielégítettem magam, és kérdezte miért nem szóltam, segített volna.

Pont azért mert nem akart megdugni.

2020. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!