Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy míg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy míg a férfiak örülnek egy random punci képnek, addig a nők nem örülnek egy random farok képnek?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 16:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Több pasi vizuális típus a szexben
2020. dec. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
A nők is örülnek csak nem verjük nagy dobra a dolgot.
2020. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
10%
Örülnek,csak nem mondják.
2020. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy örülünk :D


Egyébként nem minden férfi örül random.

2020. dec. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Én megnézem,néha beszélgetek a gazdájával,de mit kezdjek vele?Ne képen mutogassa,élőben jobb.
2020. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Az én párom szereti ha küldök képet a farkamról.Sőt,ha hiányzik és egyedül okozok örömöt magamnak is szereti.Videóban is😉
2020. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Mert minket egy farok nem izgat fel, miközben a pasik képesek merevedésre ennyitől is.

Nekünk sokkal több kell a szexuális izgalomhoz.

Egy random farok kép kicsit sem érdekel. Önmagában még annak a pasinak a farka sem érdekel, akit szeretek. Csakis a pasival együtt

2020. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy így belegondolva egy tök random punci kép sem biztos, hogy felizgat, azért legyen már mögötte valami beszélgetés, vagy nem tudom.
2020. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
6 is vagyok.Lepontozhatsz,de akkor is ez van😁😁
2020. dec. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Kedves #6, és #9...

Annyira ostoba vagy, hogy azt sem veszed észre, ha valaki a kedvedért tesz valamit.

Simán csak elnézi neked, hogy retardált vagy és farokszelfiket küldözgetsz neki. Őt hidegen hagyja, de mivel te élvezed, nem szól rád, és nem bánt meg, mert szeret.

2020. dec. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!