Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, melyik pasit választan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, melyik pasit választanátok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van két pasi, mindkettőt egyformán bírjátok, viszont vannak bizonyos tényezők:


Pasi 1.: 10/7 külsejű, rózsadombon lakik egy penthouseban, jól menő vállalkozása van, luxusautók, luxusnyaralások stb.


Pasi 2.: 10/8 külsejű, csepelen lakik egy garzon panelban, a csepel műveknél dolgozik, nincs autója, nyaralás számára ha pihenhet 1 hetet otthon, max lementek a helyi strandra, kaját otthonról visztek persze.



2020. dec. 4. 17:12
A kérdező szavazást indított:
Pasi 1.
Pasi 2.
Pasi 1. de Pasi 2.-vel csalnám
25 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Csupa olyan dolgot írtál ami alapján csak egy golddigger hoz döntést. A személyiségről, kisugárzásról, stílusról egy mukkot sem. Normális nőnek utóbbiak számítanak a golddiggernek meg csak a zseton.
2020. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

" mindkettőt egyformán bírjátok "


ergo mindkettő személyisége bejön neked, a te elvárásaid alapján.

2020. dec. 4. 17:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt választanám, amelyik jobban tetszik. Nem az anyagi háttere döntene!

A közhiedelemmel ellentétben nem minden nő utazik a pénzre!

2020. dec. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A másodikkal egy gond van. Sosincs ideje semmire. Ráadásul ennyit dolgozol és max 1 hét abból is gondolom 1 nap a helyi strandon, ennyire futja. Na ez a baj a mai világgal. Rabszolgaság nem szűnt meg.

Hihetetlen, hogy az ember dolgozik rendesen és egy rendes nyaralás luxusnak számít mondjuk pl a Balatonra akár vagy közeli országba Az első alapból nem érdekelne, nem a tárgyak kellenek.

Ha a 2.pasinak több ideje lenne akkor lehetne valami belőle. Én értem, hogy rengeteget kell azért a nyomorult pénzért dolgozni, de látom mit csinál az emberrel ez a látástól szar.sig ahogyhajszolás a munka miatt, ez annyira szomorú! És idegesítő!

2020. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi információból hogy a francba döntsön bárki is?
2020. dec. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Buta kérdés. pénz éhes vagy? :) menj dolgozni
2020. dec. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Két egyforma személyiségű ember nincs. Azt választanám, amelyiküket szeretném, akivel jól érezném magam, aki szívből megnevettetne stb...

Akit akarattal sem tudnék kiverni a fejemből.

2020. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezzük, hogy belsőre teljesen egyformák a kísérlet kedvéért. (A valóságban ez nem így lenne, de feltételezzük.)

A másodikat választanám, mert az én anyagi helyzetem is kb ilyen. Ha az elsőt választanám, rengeteg konfliktus és feszültség keletkezne a kapcsolatban. Ne is gondoljunk nyaralásra meg étteremre, csak arra hogy veszünk-e minőségi sajtot minden héten, amit otthon belerakunk a szendvicsbe. Vagy neki kell lemondani a sajtról, vagy én nem fizetek bele a sajtba, és "tartozom" neki. Nincsen olyan forgatókönyv, amiben nem lesz valaki frusztrált. (Tapasztalat. Többet nem jövök össze olyannal, aki nagyságrendekkel jobb anyagi helyzetben van nálam, csak rossz vért szül. "Kötelező" szex, "kötelező" jókedv, stb.)

2020. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na de ez így nem jó...

10/7 és 10/8 szinte ugyanaz.

Egyértelmű, szerintem a válasz :D


Melyiket választanád kapsz

10milliót

Kapsz 300k t de egy pénztárcát is?

2020. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkettővel randiznék 1-2 alkalommal, utána nagyobb eséllyel tudnék dönteni. A randin arra is fény derülne, milyen a személyisége a két pasinak és hogyan jövök ki velük. Az alapján, amit te írtál, kérdező, normális csaj nem tud dönteni.
2020. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!