Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm nem tud elmenni?

Figyelt kérdés

Én (29F) párommal (27N) együtt vagyunk 5 éve és eddig egyszer sem tudott elmenni vaginálisan. Már nem tudom hogy vagy mit próbáljak. Minden egyes lépést, tippet, trükköt kipróbáltam, ami tanácsadó oldalakon elérhető. Semmi nem segít.


Nagyon zavar engem. Már a saját méretem tartom kifogásoltnak (átlagos), hogy azért nem megy, de még ez is fáj neki néha. Állítása szerint egyszerűen nincs kellemes érzés a vaginájában, legalábbis nem éli meg kimondottan jó dolognak.


Csikló orgazmusa van, amit mindig elér, de az is csak egyszer, nagy intenzitású és utána érzékeny neki. Nedvesedése rendben van. De azon túl semmi. Egy hal az ágyban. Barátaim meg dicsekednek, hogy ez a nőjük hogy spriccel, másik meg 2 percen keresztül van önkívületi állapotban orgazmuskor.



Nem tudom hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet.



2020. dec. 5. 01:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy!

Nem minden nőnek van a hüvely ingerlésével elért orgazmusa.

Ennek az az oka, hogy a “hüvelyi orgazmus” is a csikló ingerlésével elért orgazmus, csak ebben az esetben a csikló testen belüli felülete van dörzsölve. Bizony nőknél ez a felület távol helyezkedik el a hüvelyfaltól, vagy vastag a hüvely fala, és így maga a közösülés nem okoz számára élvezetet.

Ha szex közben izgatod a csiklóját, sokat segíthet az ő örömérzetén is.

2020. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
37%
baratnomnek se volt sose, majd kapott egy eleg nagy vibratort, es azzal azota rendszeresen sikerul. egy probat nektek is meger
2020. dec. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem is sehogy.

Ezen nem lehet segíteni, nálunk is hasonló a helyzet.

31 F (23 L)

2020. dec. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
#1 izgatom közben a csiklóját, amivel el is megy, viszont maga az aktus vaginában nem okoz neki semmi örömet és ez az, ami zavar. Hiába érzi, hogy ott van bent a farkam, nincs benne neki fizikai örömforrás.
2020. dec. 5. 01:37
 5/42 anonim ***** válasza:
79%
Nekem ami bevalt hasonlo problemaval az a megfeleli poz. Raadasul ez attol is függ hogy hol tartunk aktusban pl kutya csak akkor amikor nagyon fel vagyok izgulva. Általában mi kis ideig misszionáriusban kezdjük mert ez a parom kedvence utana vagy oldalt vagyunk vagy fordított cowgirl. Mind a ket pozi (a misszionariuson kivul) alkalmas a csiklo ingerlesere es nekem bevált hüvelyi ingerlesre is. Meg ami nagyon jo szokott lenni az ha hason fekszem es a parom ugy hatol be ha izgatott vagyok o bem birja sokaig viszont neken úgy nagyon szuper. Nekem ezek mukodnek tobb pózban feszulesen kivul en sem erzek szinte semmit
2020. dec. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Mi nem tudunk pózt váltani, mert ha egyszer kijön a farkam belőle, utána már fáj neki ha visszarakom. Csak misszionárius játszik.
2020. dec. 5. 02:28
 7/42 anonim ***** válasza:
80%

Ehh

Hat sztem itt akkor egyeb gondok is vannak. Mennyire izgatott? Nincsenek korabbi rossz tapasztalatok a szexszel bizalmi problemak stb?

Misszionáriusban en pl tuti nem tudnek elmenni

2020. dec. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
75%

De anugy en a helyedben ezt a vaginalis orgazmust sem erőltetnem inkabb azt próbálnam elerni hogy ellazuljon a masik es élvezze a szexet.

En pl a mostani parommal elvezem a legjobban szuper alkalmaink szoktak lenni, de nem tudok vaginalisan kulso izgatas nelkul elmenni. Kulso izgatassal viszont siman es az is tud vaginalis orgazmust adni.

2020. dec. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%
vibrator.
2020. dec. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

#7 egymással vesztettük el a szüzességünket, szóval nem


#8 mindketten élvezzük a szexet, csikló izgatással 30 perc után el is megy, teljesen megbízunk egymásban, nem erőltetem a vaginális orgazmust és igyekszem úgy csinálni akár ujjazással is, hogy ne okozzon neki fájdalmat vagy kellemetlenséget, de a legjobb esetben is azt érem el, hogy azt mondja, hogy vegyem ki és a csiklóját izgassam, mert nem érez bent "jót", tehát legjobb esetben is semleges a vaginájában az érzés.

2020. dec. 5. 03:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!