Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan reagálnátok lányok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok lányok, ha minden előzmény nélkül a pasijaitok csak beraknák a farkukat a szátokba?

Figyelt kérdés
Elküldenétek a jó édes női felmenőjébe, vagy ha már úgyis helyzet van, leszopnátok, hogy legyen pár boldog perce?
2020. dec. 5. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Minden előzmény nélkül kidobnám a picsába.
2020. dec. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

A párom bármikor megkérhet rá, hogy leszopjam, szóval ilyen "random bedugja" dolog nekem picit furcsa. Még sose utasítottam el a szopást, szóval nem értem miért kéne cselezzen.


De másrészt hogy dugja be csak úgy? Hisz eleve nincs nyitva a szám. Ha odatolná a farkát, akkor csak ott lenne mellettem, bedugni csak akkor tudná ha beleegyezem.

2020. dec. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%

Minek szólni? Örüljön, hogy megtisztelem ezzel! Még jó, hogy nem írásos kérvényt adok be fellebbezési lehetőséggel! Apám, ez a kérdés!!!


F, 39

2020. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Ráharapnék
2020. dec. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

F, 39

Te egy színtiszta gyökér vagy

2020. dec. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#2: igen ez egy fontos gyakorlati részletkérdés. A lényeg, hogy semmi felvezetés, vagy hangulatfokozás, esetleg kölcsönösség, vagy bármi egyéb, egyszerűen csak akar egy gyors orált és ehhez az első tevőleges lépést megteszi az irányodba.
2020. dec. 5. 19:26
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
Biztos, hogy nem szopnám le...
2020. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

A #2-es válaszoló minden szavával egyetértek.

Lehet az ilyet normálisan és finoman felvezetni, nem egy kanos állat módjára.

Nem szopnám le és egy ideig szex sem lenne, mert az számomra nem arról szól, hogy elővesz, ha éppen kellek neki én meg csak nyissam a számat. Még a kölcsönösség sem elvárás minden esetben (bár hál'isten a barátom úriember ezen a téren), de az alapvető tisztelet igen.

23/L

2020. dec. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%
Ébredtem már reggel fasszal a számban. Leszoptam. Aztán a lábam közé parancsoltam!
2020. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Pasijaim? Bele se férne több farok a számba:DD

Egyébként meg nem hisztiznék, elég őrült vagyokszex téren, még örülnék is hakezdeményez

2020. dec. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!