Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet valakinek a szemére,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valakinek a szemére, nésésére felizgulni?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit szoktam látni munkába, először nem volt az esetem, nem tetszett egyáltalán,sőt inkább taszított kicsit. Aztán mindig nézett, de olyan szexin. Végül már azon kaptam magam, hogy iszonyat jó pasinak találom és vonzódom hozzá, de nagyon, igaz beszélni még nem sikerült vele. Olyan szép a szeme és ahogyan néz vele attól felizgulok ha itthon rá gondolok.
2020. dec. 7. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Meg a járására is...

A csípőjének a ringásáról meg már ne is beszéljünk...

2020. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fontos a tekintet. De még mennyire!
2020. dec. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen,szokott lenni egy fickó buszon,csak a szemeit látom a maszk miatt,de belepirulok ha rámnéz.
2020. dec. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Persze, ha ő Kis Grófo én is felizgulnék, pedig fiú vagyok
2020. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Bhasszátok meg, én katonai maszkban járok és téli sapkában. Lóxart sem látnak belőlem, de néznek a nők. 😃
2020. dec. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, mert a színe, a fej-arc-szem együttes hatását vizsgálva szép tud lenni mindenki, nőben is. És pl.: csak a szemet kiemelve csak, az is ízgató tud lenni.
2020. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!