Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen volt az első élményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első élményetek lányok?

Figyelt kérdés

Szintén lány vagyok és nekem napokon belül fog megtörténni.


1.Kinek milyen volt az első szex élménye szűzen?

2.Izgultatok előtte?

3.Fájt vagy kellemes volt?

4.Hol történt a dolog

5.Mivel nyugattátok le magatokat ha izgultatok?

6.Mennyi ideig tartott a dolog?


Sosem voltam testi kapcsolatban senkivel és ezért izgulok kicsit, meg kicsit félek az első behatolástól de fel vagyok készülve erre. Régóta álmodozok erről és végre beteljesülhet azzal akivel szeretném. Esetleg ha van tanácsotok akkor nyugodtan írjátok le. Normális válaszokat kérnék ha lehet! 23L vagyok egyébként ha érdekel.:)



2020. dec. 7. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
20 voltam. Kicsit biztos izgultam, de semmi extra. Kicsit fájt, nem emlékszem már. Ágyban. Ééés nyugtasson le, izgasson fel a pasi(!!), különben ne menjetek bele semmibe! :P Egyébként kísérletezhettek napokig kézzel, szájjal, nem kell rögtön a behatolást 'ellőni'...
2020. dec. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
1.miért? csak mert szerinted lehetetlen egy 23 éves lánynak hogy szűz legyen? komolyan? ilyen felfogásodvan? szomorú...amúgy nem kamu és szerintem semmi kamus nincs benne..de látom te se olvastad el figyelmesen mikor irtam hogy NORMÁLIS VÁLASZOKAT...normális ember nem tartja kamunak az ilyen kérdéseket. :)
2020. dec. 7. 22:59
 3/21 A kérdező kommentje:

2.Köszönöm értelemes válaszodat. Köszi a tippet is :)

látom azért vannak itt normális emberek akiknek nem minden kérdés kamu.

2020. dec. 7. 23:00
 4/21 A kérdező kommentje:
Még valami: NE Írjatok nekem privát üziket mivel van párom akivel boldog vagyok! köszii
2020. dec. 7. 23:01
 5/21 anonim ***** válasza:
21%
Kamu kérdésre nincs normális válasz, mert a kérdés sem az.
2020. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Írhattok még amúgy, szeretettel várom őket. :)

aki pedig kamusnak hisz...hát nincs hozzáfűznivalóm több..egészségére.

2020. dec. 7. 23:06
 7/21 A kérdező kommentje:
6.nem értelek...nem kamu mondj egy indokot miért gondolod kamunak!
2020. dec. 7. 23:08
 8/21 A kérdező kommentje:
ennyire lehetetlen nektek hogy egy 23 éves lány igenis lehet szűz? ismerek olyat aki 25 és szintén szűz..mi van veletek?nemértem.
2020. dec. 7. 23:08
 9/21 anonim ***** válasza:
31%

Jók a megérzéseim...

20L

2020. dec. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Kérlek írd már meg miért gondolod kamunak a kérdésem..

teljesen átlagos kérdést tettem fel. barátommal még nem szexxeltünk de ettől miért lennék kamus? egyindokot monjd külömben mondhatod ezerrel hogy KAMU de ettől inkább lustának tűnsz mint értelmesnek mivel mások érdekes tudnak válaszolni ahogy látod de neked gonodlom egyszerűbb egy szimpla KAMU szót beillesteni mintt konkrétan válaszolni...tipikus.

2020. dec. 7. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!