Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, élveztek már a tangás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, élveztek már a tangás popsitokra, vagy melltartóban a melletekre, illetve ti melyiket választanátok inkább a kettő közül?

Figyelt kérdés

2020. dec. 8. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Egyiket se. Élvezzen rám, azt könnyebb lemosni.


De ha muszáj választani, akkor tanga. Az úgyis fél-1 naponta váltva van, a melltartót pedig hosszú ideig lehet hordani. A gyakori mosás (mert nyilván muszáj mosni összespermázás után) tönkretenné a szivacsot, eldeformálná a vasat.

2020. dec. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
tangás fenekemre már élvezett, de a melltartómra nem hagynám hasonló okokból mint amit az első válaszadó is írt
2020. dec. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem már mindkettő volt, a melltartómból nehezebben jött ki, mert a szivacs magába szívta
2020. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Előfordul ilyen havi idején, de ez nem választás kérdése hanem így jön a dolog.
2020. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindkettő volt már, izgatóbb a pasik szerint is így, mint teljesen meztelenül. Ha választhatnék, a tangás verzió lenne jobb, de úgyis a helyzet adja.
2020. dec. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Egyik se. Én választom meg hova élvezzen mivel az én lakásom és én testem. Ruhára, szőnyegre ne. Hajba, szembe megint ne. Gumiba szokott, de ha már a kérdést nézzük, csempére mehet, de akkor ő takarítja le. :)
2020. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mind kettő volt ,bár jobb szeretem ha meztelen vagyok. 41N
2020. dec. 9. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tangás popsimra igen
2020. dec. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt mindkettő.

Meg ettől cifrább is ☺

2020. dec. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Imádok tangára élvezni ;)
2020. dec. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!