Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire baj, hogy tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj, hogy tetszik ahogy anyám szeretkezik a pasijával?

Figyelt kérdés

Nyilván nem érintett újdonságként, hogy anyámnak is van "hálószobája" és első alkalommal csak véletlenül vettem észre, de akkor is ott maradtam és végignéztem, azóta rendszeresen figyelem titokban, keresem erre az alkalmat.


Ha úgy vesszük, igazából semmi extra nincs benne, mert kábé az van, hogy bókolás-simogatás-mosolygás-misszionárius-csókok, de! Két dolog:


1. Szexuálisan megérint, mert ilyenkor nézelődés közben én is magamhoz nyúlok.


2. Érzelmileg is megérint, mert mindeközben könnyes szemekkel mosolygok és arra gondolok, hogy anya ilyenkor annyira cuki, aranyos, imádnivaló! Meg hegedűs-zongorás zenei aláfestést képzelek oda!


Mennyire megbocsátható ez? Mennyire normális, amik a fejemben zajlanak ilyenkor?


18/L



2020. dec. 8. 13:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%
ha az ajtónál leskelődsz le fogsz bukni. inkább kamerázd be a szobát ;)
2020. dec. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk nem baj, de a családi viszonyok között és a fejedben lehet némi anomália ha téged ez izgat.
2020. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 zol56 ***** válasza:
76%

Hát úgy annyira nem normális.

Bár a 2. érved cuki akkor sem fér bele a normál kategóriába. Ettől mondjuk még van. De gondolj bele ha egyszer észreveszik. Bár lehet a kukkolás tényleg izgalmas, na de nem családtagokkal...


Na de ez is csak egy vélemény.

2020. dec. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%
az, hogy bájosnak vagy izgatónak találtad, semennyire nem gáz, de kukkolni mégse kéne...
2020. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%

Beteg vagy, nem is kicsit.

De annyira vagy te lány, mint én! 😁

2020. dec. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy visszataszító a kukkolás, de nem tehetek róla, igazából az, hogy magamhoz nyúlok, csak másodlagos, annyira jó nézni, annyira aranyos, meghitt, romantikus az egész!


Had áruljak el még valamit: Amikor éppen nincs ez a szituáció, napközben is gyakran magam elé képzelem a jelenetet és annyira jó érzés árad szét bennem, hogy mennyire csodálatos a szerelem, a szobámban is néha eszembe jut anyám, a szituáció és magamhoz ölelem a párnámat, meg elerednek a könnyeim. Szóval higgyétek el, szégyellem is a dolgot, de közben meg meghatódva is érzem magam, hogy tanúja vagyok annak, amikor a "legbensőségesebb boldogságban forrnak össze".

2020. dec. 8. 14:14
 7/24 zol56 ***** válasza:
57%
Ez viszont így már tényleg beteges.
2020. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
69%
Sokan vannak akik így éreznek és tesznek. Kukkolni gyakran izgalmas. 24L
2020. dec. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%
Te aktív szexuális életet élsz?
2020. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
a kukkolás nem oké, de amúgy szerintem meg pozitív, hogy erőt merítesz abból, hogy anyádéknak boldog szexuális élete van. ennek kéne a normálisnak lennie, nem annak, hogy véletlen meghallod a szüleid, és utána évekig nem tudsz felszabadultan szexelni.
2020. dec. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!