Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti nézzétek már meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti nézzétek már meg más péniszét vagy cseréltetek már képet összehasonlítás végett?

Figyelt kérdés
Hetero vagyok, de ha konditeremben valaki meztelen akkor oda szoktam pillantani, és megnézem neki milyen. Nem indít be szexuálisan, ezt leszögezmném, de mindig összehasonlítom a sajátommal.

2020. dec. 10. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Persze.Én a konditerembe mindig egy köteg f.szképet viszek,és osztogatom a többieknek.
2020. dec. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem, nem vagyok kíváncsi senkiére.
2020. dec. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem vagyok máséra kíváncsi.
2020. dec. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
én is megnézem másét de észrevettem már hogy az enyém is nézegetik. Képet sose küldök róla
2020. dec. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Igen, engem kimondottan érdekel a másoké is, de csak látványra. Heterónak tartom magam, hozzá nem érnék férfiakhoz, egy minimális homo lehet bennem emiatt, vagy csak szimpla kiváncsiság, nem tudom. 24f
2020. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Az más tészta hogy piszoárnál látod a másikét, de direktben heteroként nem nézegeted másét - nem érdekel, meg más se gondoljon homárnak. Képcsere... pffff... mi a francnak, incifincit sem izgat más brokesze, nehogy már heteróként premier plánban nézegessem más phaszát.

Ja és te barátom meg nem hetero vagy hanem enyhén biszex.

2020. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Eszem ágában sincs.
2020. dec. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
Hmmm, hetero kategoria, de érdekes, csak azokat pontozták le, akik heterok, nem kíváncsiak máséra...
2020. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
27%
Mit keres ez hetero kategóriában?
2020. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!