Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy élvezzek el gyorsabban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élvezzek el gyorsabban?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel nagyon jó a szex, egy gond van csak, hogy nekem kell legalább 30 perc mire elélvezek, ő eddigre már túl van olykor két orgazmuson is. Néha már én érzem magam rosszul, ő persze bíztat, hogy semmi gond, csináljuk, ő is évlezi stb. néha mégis azt érzem hogy a végén már eléggé un engem.

Hogy legyek gyorsabb?



2020. dec. 11. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
valszeg már dugatja magát olyannak akivel élvezi is a szexet
2020. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért nem fejezitek be inkább orálisan? Az egy jó megoldásnak tűnik.
2020. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Fél óra sok neki? Más baj lesz ott tényleg.
2020. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki B+
2020. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasim lenne:(
2020. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

én is így vagyok. szeretek jó hosszú élvezkedést csinálni az akcióból, ugyanakkor nagyon nehezen élvezek el, általában több-kevesebb plusz koncentrációt igényel a részemről: viszek bele új ingereket, kicsit megállok és kihúzom, végigsimogatom, végigcsókolgatom olyan helyeken, ahová aktus közben nem férek hozzá, bevillantok a fejemben egy-két újabb szexi gondolatot

ha pedig bármelyikünk elfáradt vagy megunta, de mégis jó lenne elélvezni, akkor megoldható kézzel

2020. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ha ra feszítek mindkettő labomra 10-15 másodperc után rögtön elevezek.

Ha lovaglo pozban van a csaj akkor meg tudod csinálni. Vagy ha állva szexelsz. Próbáld ki :)

2020. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már unja a csaj, akár a végén lehetne orálisan, vagy akár kézzel is csinálhatná, azzal talán gyorsabban sikerülne
2020. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A pasi hiszi, hogy unja a csaj.

Valójában nem unalmas.

Mi is így vagyunk,én már túl vagyok egy kettőn,de ő még nem ment el.

Ilyenkor próbálom úgy időzíteni,hogy vele együtt élvezzek utoljára,és mindig az a legjobb. Izgató,amikor élvez,es nekem is akkor sikerül. Szerintem ez megunhatatlan. Ha rossz neki, úgyis szól,de a szexet nem értem hogy lehetne unni?!

Ha nem tudsz elmenni,de gyorsabban el akarsz..(bár kérdezd meg az asszonyt,lehet ő kedveli,és ennyi az igénye,mert szerintem 3-4perc az nem szex,nekem mindig több idő kell,szerintem neki se rossz,ha eddig sose szólt) próbáljátok meg előtte többet ingerelni a nemi szerved. Makk környéke,stb. Mikor már eléggé kész vagy, könnyebb elmenned. Ti sem vagytok robotok, hiába áll fel,az nem azt jelenti,hogy hamar el is sül mindenki. Annak is kell az inger. Simogasson,puszilgasson,stb.

2020. dec. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megpróbálhatod gyorsabban, úgy mozogva, ahogy a legjobban stimulál. Meg vannak erre kifejlesztett óvszerek is (azt hiszem nem csak nők részére)
2020. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!