Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Fiúk, ha megállna az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk, ha megállna az idő, milyen szituációt állandósítanátok, ami a másik nemhez köthető (többnyire intim), és örökké azt az állapotot kellene érezzétek?

Figyelt kérdés

Tehát maga az idő múlása, mozgás, minden megállna, kivéve az érzések felfogása, érzékelése fejben. Amit ott abban a pillanatban csináltál, éreztél, azt éreznéd az örökkévalóságig. Nincs folytatás, nincs újrakezdés, nincs halál, születés, semmi, csak egy amolyan megfagyott állapot, és az ebben a pillanatban átélt érzet, amit konstans érzel.

Én személy szerint azt az szitut választanám, amikor éppen meghitten ölelhetem a párom hátulról (vagy akár ő engem, ezt nem tudom még eldönteni), de még egyikünk sem alszik. Csak úgy csendben érezzük egymást, miközben én ölelem, egyik kezemmel mindenképp az egyik karját, kézfejét fognám, valamint az arcom, orrom, ajkam, gyengén, de még pont érezhetően a hátához/nyakához érne, és érezném az illatát meg a bőre melegségét, ő pedig ebből egy elégedett sóhajt, lélegzetvételt érzékelne.

Kíváncsi vagyok másokra. Lehet, hogy ez napi wtf kérdésnek tűnhet, de ilyen úgysincs még. (29/F)



2020. dec. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon aranyos kérdés :) Ugyanakkor kritikusnak érzem, hogy a szexuális kategóriába lett írva, ez nekem egyből egy ilyen kalandot juttatott eszembe. Pedig mint ahogy te is írtad a sajátod, úgy nekem is van ezer meg ezer olyan romantikus pillanatom, amit örökké szeretnék átélni. Ezek nagyrészt a megnyugtató, teljes biztonságérzetet adó bújások nehéz időszakban, vagy hosszú idejű távollét után.

Ugyanakkor ha szexuális kategória: kettőt emelnék ki. Az egyik az első szex élményem, a szüzességem elvesztése. Nekem ez hatalmas élmény volt, leírni se tudnám mennyi jó, mennyi minden történt. Az egész annyira fenomenális volt (már a rákészülés, előző napok, stb), hogy maga a szex (habár nem teljesen volt olyan mint elterveztük) zseniálisan sikerült. Az egy hihetetlen élmény volt, és ha ott meg tudom állítani az időt, akkor még most is ott lennék. Bár belegondolva, az egész szitu inkább volt intim és bizalmi, mintsem erotikus.

A másik szexuális élményem pedig amikor egyszerre lett orgazmusunk (nekem ritkán van hüvelyi) szex közbe. Ez hihetetlen volt, mert kb. ráestem lovagló pózból a páromra, és ölelkeztünk. Közbe persze még egymásba voltunk (pontosabban ő volt bennem), és ez megint adott egyfajta meghittséget. Közben pedig az egész szex nagyszerű volt, és 10/10-es skálán volt az orgazmusunk. Ez... mondhatnám megismételhetetlen.

2020. dec. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1:


Szerintem az is nagyon aranyos, amit te leírtál. Még nem hallottam nőtől, hogy ennyire pozitív élménye lett volna a szüzesség elvesztése. :) Nem véletlen a szexuális kategória, ugyanis mindkettő esetre gondolok, ami szex, és ami még csak nagyon meghitt. Bár személy szerint az én fejemben egy sima ölelkezés is nagyon intim, mondhatni szexualitásnak élem meg (volt nekem ennyitől lelki orgazmusom, amit nem tudok szavakba önteni). Szóval nem hiba a kategória, hanem szándékos. :)

2020. dec. 11. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Én abban a boldog pillanatban szeretném élni örökre az életemet amikor a kiszemeltemmel/párommal /férjemmel egymás szemébe nézünk, és látjuk benne, hogy mi vagyunk egymásnak a minden.
2020. dec. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ZA WAARUDOOOO

Tokyo tomare

2020. dec. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!