Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A páromnak van egy 15 éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak van egy 15 éves lánya, aki iránt úgy érzem egyre inkább vonzódom. Néha úgy érzem, akár intim helyen is hozzáérnék vagy akár még annál többet is tennék, bár tudom nem szabadna. Mit tudnék tenni e helyzetben? 32/f.

Figyelt kérdés

2020. dec. 12. 16:24
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
81%

Hat, kora harmicas ferfiak es tinik kozott eleg surun vannak viszonyok, ilyen-olyan kapcsolatok, ebben semmi meglepo nincs. 14 felett legálisan dugható.

Itt a bökkenő az hogy ez eleg durva megcsalás, es ha kifejezetten a gondodra van bizva, akkor nem túl etikus.

2020. dec. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem mond meg a párodnak hogy ez a helyzet és ezért jobb lenne ha szétmennétek.
2020. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
92%
ez baromi nagy árulás lenne a pároddal szemben. az is benne van, hogy a lányával neki sérül a viszonya helyreállíthatatlanul.
2020. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Tudom hogy az de nehezen tudom kordában tartani a vágyaimat. Holott szeretem a páromat is, szóval ezért vagyok ennyire bizonytalan.
2020. dec. 12. 16:35
 5/43 anonim ***** válasza:
92%
Mondhatni szar ügy 🤔 erre nincs jó megoldás. Gondolom elhagyni nem szeretnéd a párod, de ha ebbe belefutsz, akkor az nem kis kalamajka lesz 🙃
2020. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul ebből gondolom max szexkapcsolat lenne, ami nem valószínű hogy sokáig tartana, főleg ha párod rájönne.
2020. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%

Ha tényleg szereted a párod, akkor ezt titokban tartod. Nagy az esély rá, hogy a lány nem fog akarni semmit sem tőled, ezért sem érdemes kockáztatni. A fantáziálás oké, a 15-16 éves csajok tényleg nagyon szexik tudnak lenni...


25/F

2020. dec. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
90%

Ne!

Ha a lány bele is megy (és nem csak azért nem sikít és vág pofán, mert fél tőled és nem mer) az anyját örökre elveszíti. Az ilyen mindig kiderül, és az anyja nem fogja neki megbocsátani.

2020. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem csak álmodozz erről de semmi több
2020. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
91%
Tönkretennél vele 3 embert. A TE kapcsolatod a pároddal, a lány kapcsolatát az anyjával és a lány is megutálna utána téged ha belemegy és kiderül. Mindkét oldalról gerinctelen lenne az anyukával szemben.
2020. dec. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!