Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek mennyire fájt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyire fájt a szüzességetek elvesztése? Úgy történt ahogy vágytatok rá? Jó emlék maradt?

Figyelt kérdés
Nekem pokolian fájt a dolog, cseppet sem olyan volt mint ahogy vágytam rá, egy bulin rosszul lettem egy srác felajánlotta hogy felmehetünk hozzá, én olyan rosszul voltam hogy nem érdekelt semmi, csak igent mondtam. Nos a srác kihasználta a dolgot. Miután elkezdtem sírni mikor betette és véreztem is eléggé akkor rákérdezett hogy szűz voltam-e, én csak bólogattam és felkelni sem tudtam, de aztán vissza tette, hátha elmegyek. Rémes volt. 17 voltam. Nektek milyen volt? 19L

2020. dec. 12. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
szóval ha nem egy ordas nagy kamu a kérdés, akkor téged megerőszakoltak 🤷
2020. dec. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%

Jaja, egyet értek a fenti kommentel. Nagyon részeg csaj nem tud beleegyezni rendesen, szóval ez így erőszak. Plusz még hülye is a srác, hogy azt hitte később jobb lesz. Menj el pszichológushoz, mert úgy érzem ez egy trauma lett nálad, ha még most is ezen agyalsz.

Amúgy nálam úgy volt, hogy némi előjáték után betette a párom, de amint látta mennyire vérzek kis is vette. Együtt lezuhanyoztunk, ettünk egy kis narancsot és annyi. Arra emlékszem, hogy miután kivette, már nem is fájt, csak amíg bent volt. Szóval inkább szép emlék. Unokatestvéreméknél is ez volt amúgy, hogy a srác csak betette, hogy aminek szakadnia kell szakadjon, de nem csinálta végig. Szerintem ez lenne a normális. Ha meg nem fáj, akkor mehet a dolog.

2020. dec. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

Egy csaj ne legyen részeg és ne menjen idegen lakásba mert így jár.

SZégyen a mai fiataloktól ez.

2020. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
15%

kedvesegyeske!

1. igent mondott

2. nem tiltakozott

3. a srác azért hatolt be ismét, hogy akkor már legalább esélyt adjon a lánynak, hogy elélvezzen.

ugyan áruld már el, mi nem világos számodra a sztoriból? mi alapján vontad le a következtetést erőszakra?? minden egyes mozzanat cáfolja! Nem épp a legideálisabb alkalom első szexre, de a lány csak magát hibáztathatja benne, és erőszakról szó sincs! nem kellet volna hülyére innia magát a buliban.

2020. dec. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%

Arra mondott igent, hogy felmenjen hozzá, nem a szexre, és amúgy is amikor valaki nincs beszámítható állapotban akkor nem számít hogy nem tiltakozott eléggé, vagy nem mondott konkrétan nemet. Akit bedrogoznak azt is megerőszakolják, pedig lehet a drog miatt nem mond az se nemet.

De oké, a teljes sztorit nem tudjuk, lehet nem volt erőszak, de attól még a lánynak egy traumatikus élmény volt az tuti. És a srác meg érzéketlen bunkó volt. (szintén 2-es) Komolyan kiakasztottak most ezek a kommentek :,D

2020. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Nem panaszkodni akartam, arra voltam kíváncsi kinek milyen volt az első, és úgy éreztem hogy úgy tisztességes ha én is leírom az enyémet.

Amúgy nem ittam le magam a sárga földig, nem ittam egyáltalán, beteg vagyok, kb sosem iszom, a tömény cigifüsttől lettem rosszul, és rájátszott a hangos zene és a villogó fények is! De persze, gyanúsítsunk minden tinit azzal aki volt már valaha buliban hogy öntudatlanságig itta magát!

Amúgy nem egyeztem bele, de nem hibáztatom a srácot, megtörtént, ez van!

2020. dec. 12. 22:25
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

Ha már az erkölcsi érzéketek nem segít felismerni, akkor tudjatok róla, hogy a büntetőjog tételesen kimondja, hogy erőszakos nemi közösülést követ el az, aki a másik védekezésre képtelen helyzetét kihasználja. A rosszullét ilyen, akkor is, ha felróható neki, hogy leitta magát.

A lerészegedés elitélendő magatartás, de nem ad szabadságot az erőszakra.

2020. dec. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Egyre jobb ez a történet. Cigifüsttől annyira módosult a tudatállapota, hogy észre sem vette hogy lekerült róla a bugyi. Nem hazament, az túl egyszerű megoldás lett volna. Inkább fel a fiúhoz, akitől azt várta, hogy majd mesét olvas fel neki elalváshoz, és külön szobában alszanak, nyilván 17 éves létükre. A szexbe pedig nem egyezett bele, ő csak hagyta, hogy történjenek a dolgok. :D

Zárjuk le ezt a selejtes kérdést a még selejtesebb kalandoddal együtt, kislány! Inkább anyukádnak meg apukádnak meséld el! Büszkék lesznek rád, minden bizonnyal.

2020. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es ha figyelmesen elolvasod, feltűnik az a két szó hogy “beteg vagyok” igen a cigifüsttől lettem rosszul és ügyén annyira hogy nem voltam magamnál, és nem nem tudtam haza menni, amúgy meg nem akartam a fiúnál aludni, csak kicsit jobban lenni!
2020. dec. 12. 22:43
 10/20 A kérdező kommentje:
*igen
2020. dec. 12. 22:56
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!