Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mióta látogatod a szexualitás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta látogatod a szexualitás kategóriát, és hány emberrel beszélgettél ez idő alatt?

Figyelt kérdés

2020. dec. 19. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sokkal, viszont én egyre sem írtam rá. Itt rengetegen privátoznak, mindegy mi a kérdés, válasz. Volt aki normálisnak tűnt és váltottunk pár üzit.
2020. dec. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
20 évesen regisztráltam a fiókom egy kérdés miatt. Azóta nem írtam ki kérdést csak válaszolgatok. A privátokkal sincs komolyabb bajom, mert ami olyan az megy a tiltólistára. Sikerült már egy pár jó embert találni és voltak egész jó beszélgetéseim is.
2020. dec. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
74%

Majdnem egy éve vagyok jelen.

Rengeteget beszélgettem. Van olyan ismertségem, amely átment Facebookra és a mai napig beszélünk.

Szeretek megismerni embereket, de a többsége rövid beszélgetés, mert pár mondat után eltűnik.

2020. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Kb egy éve és nagyon vegyes a tapasztalatom. A döbbenetesen hülyéken túl meglepően sok normális emberrel is beszélgettem, volt akivel élőben is. Kb tavaly október óta vagyok itt rendszeresebben.
2020. dec. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 58. Több mint 10 éve. Szerintem olyan 15 éve regisztrálhattam. Akkor párommal be voltunk indulva, hogy keresünk egy hölgyet harmadiknak és azt a kérdést tettem fel(tapasztalat hiján), hogy hol-hogyan lehet harmadiknak nőt "szerezni". (nem sikerült) :)

Azóta csak olvasgatom, néha válaszolok, egy egy kérdésre, amire rendszerint lehurrognak a fiatalok. Talán ha kétszer váltottam(röviden) üzenetet valakivel.

FF

2020. dec. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Év eleje óta olvasgatom a kategóriát. A legkülönbfélébb emberekkel találkoztam, a nagyon primitívtől kezdve (bár ebből nagyon kevés volt, főként pozitív tapasztalatom van) a kifejezetten jó fejig, értelmesig, intelligensig. Egy időben sokakkal beszélgettem, de inkább hosszabb, hónapokig tartó levelezéseim voltak.
2020. dec. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Noren1989 ***** válasza:
60%
2012óta, kb 50-60emberrel beszélgettem, sőt, még nők is voltak köztük 😂
2020. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
13-14 óta kb, és azóta több mint,100 nővel beszélgettem itt már mindenről, akár kamu, akár igaz, akár teszt, akár komoly ismerkedési szándékkal, kérdéseken és válaszokon át beszélgettem itt. Voltam én itt mindenféle ember, jellem. Érdekes a tapasztalatot szedtem össze, hogy milyenek is a nők és bizonyos szitukra hogyan reagálnak anonim módon, de később még arccal is vállalták.
2020. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

1 éve lógok itt, beszélgettem sok pasival, van akivel azóta is tartjuk a kapcsolatot, van akivel 1-2 nap.

37 n

2020. dec. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Kb 1 éve, 10-12 emberrel beszélgettem, volt akivel csak 1-2 nap volt volt akivel néhány hónap.

45N

2021. jan. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!