Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anno láttam egy magas nőt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anno láttam egy magas nőt keverni az útszélén Y tangában. Nem csípem az útszéli női világot, nem is volt vele dolgom soha. Nektek fiúk?

Figyelt kérdés

De azért most beleültetném az arcomba. Megkérném, hogy ugráljon a fejemen és dörzsölje szét az arcomba a jó kis popsiját. Az az igazság, hogy sok helyen nincs munka, aztán a nők kiállnak az utcára. De ezek még frissek, akiket akkor én ott láttam, így nem is a legalja volt.


Igazán jó segg volt. Tangakirálynő. Azzal lehetett volna birkózni is.



2020. dec. 19. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam én már durvább szerkóban is csajt út mellett. :)


Hát, volt amikor nagyon nem lehetett ellenállni ezeknek :D

2020. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én nem tudtam volna megállni mellette akkor, mert munkaúton voltam és nem egyedül. De egyébként nem is akartam, nem éreztem rá késztetést. De most olyan jó lenne egy ilyen nő. A nők többsége mind hisztis és problémás, az meg olyan nyitottnak tűnt. Ahogy kanyarodtam, már fordult és kevert.


Egy ilyen nővel kilehetne élni a testi vágyakat, ez képes riszálni, heccelni, szórakoztatni a palikat és lehet vele élvezni az együttlétet .


Remélem egyszer az életben még lesz ilyen nő, akivel együtt lehet lenni.

2020. dec. 19. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Francot. max 10 percben megdughattad volna de ennyi.. ez erről szól, semmi másról.
2020. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ameddig el nem megyek, addig dughattam volna, de biztos lehetsz benne, hogy ezek házhoz is mennek, ha hívják őket.


Ugyanis akinek ilyen teste van és ennyire jó nő, annak nem az utca a legnagyobb öröme és a legfontosabb, azt is csak a pénzért csinálja. Ha megéri , akkor megy tovább és máshol is kefél.


Az úton nem lehet arcra ültetni a nőt, de otthon fel lehet tenni az asztalra és hátulról bele lehet tenni a fejedet:) Kilehet nyalni rendesen, lehet kényeztetni. Szokták is az ilyennel, de erre négy fal között van lehetőség.


Valami eszméletlen jó fenék volt. Ez a Y tanga jól állt rajta. Ne azt a nagy valagat képzeld el, hanem a kisebbet, de formásat. Ölbe ültetni való.

2020. dec. 19. 22:59
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Életedben nem láttál még közelről nőt, pláne prostit. de álmodozz csak.
2020. dec. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Láttam már. Mi van megesz a sárga irigység a gondolattól?


Pénz kérdése.

2020. dec. 19. 23:03
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos megesz, dugtam elég ilyet anno, fax feláll ész megáll alapon.
2020. dec. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké:).
2020. dec. 19. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!