Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes pszichológushoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes pszichológushoz mennem, ha extrém szexuális vágyaim, fétiseim vannak (pl. latex, bdsm, erényöv)? Van olyan pszichológus vajon aki segítene?

Figyelt kérdés

pl. ha a férfi erényövet szeretne hordani, a legtöbb nő erre a témára kapásból azt mondja h azonnal szakítana ha ez szóba kerülne, csakúgy mint a latex, stb fétisek. kevés nő van, aki a bdsm-et domináns oldalon el tudja képzelni, és a szub férfi nem is férfi a szemükben.


ezért nem mertem még felhozni a feleségemnek ezeket a vágyaimat, pedig már 3 éve együtt vagyunk. próbáltam már óvatosan rávezetni a témára de nem túl vevő rá.


2020. dec. 19. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, emiatt nem kell. Inkább fel kell vállalni, nyíltan élni, és úgy ismerkedni hogy ezt nem titkolod el
2020. dec. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez azért nekem nem annyira extrém. Nekem inkább gore jelllegű vágyaim vannak és szintén sub de így nem is lesz nőm legalábbis itthon biztos nem
2020. dec. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Keress fel szexuálpszichológust.
2020. dec. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen jellegű fétisem, nagyon szeretem kinézetre a latex/bőr dolgokat.

Eleinte nehéz volt, eleve elmondani, hogy mi izgat fel, de szép lassan sikerült elmondani, hogy szex közben ezek a dolgok izgatnak fel, és már szinte kérnem sem kell, hogy vegyen fel szexhez egy ilyen ruhadarabot.

2021. jan. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!