Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan magyar hölgy, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan magyar hölgy, aki rendszeresen a lábáról posztol instán? Rengeteg külföldi csaj van, akik minnél szexibb fotókat töltenek fel ilyen témában, magyar esetleg?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs
2020. dec. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Magyarországon ez tabu. Nézd csak meg a lábfétises kérdésekre adott válaszokat, épphogy csak meg nem lincselnek.
2020. dec. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kifejezetten a lábáról nem hiszem, de nem is értem az ilyet. Az, hogy látszik a lába, az meg rengeteg van. De szerintem sokan tették már fel a lábfejüket ide-oda, pl én amikor eltörtem, csak úgy érdekesség képpen, de nem azért hogy erre verje valaki, hanem, hogy hogyan néz ki.

Amúgy van egy barátnőm aki időnként felteszi a strandon napozva.

2020. dec. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jó de vannak olyan csajok akik csomó szexi képet töltenek fel, és a lábuk a központi elem. Plusz szolgáltatásnak meg lehet pénzér privát képet ilyesmi. De csak külföldinel láttam ilyet
2020. dec. 20. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
#4: A 2-es válaszom szénné le lett pontozva, pedig igazat írtam. Szociológiai okokból ez az ország (de en bloc ez a térség) nagyon konzervagyú. Minél nyugatabbra mész, annál elfogadóbbak ezzel. Nem véletlen, hogy csak inkább az amerikai meg a nyugat-európai csajok csinálnak oldalakat a lábaiknak.
2020. dec. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pedig igény lenne rá...
2020. dec. 21. 02:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!