Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor legelőször megéreztétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor legelőször megéreztétek a punci szagát és ízét milyen érzés töltött el benneteket?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Szagtól oklendeztem, pedig ápolt volt. Íze picit savanykás.
2020. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Én is valami kellemesebb szagra számítottam. :D Vagyis nem számítottam semmire, mert nem gondoltam bele, de fura volt.
2020. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Az elsőre konkrétan nem emlékszem de volt egy csaj akinek nagyon jó illatú és ízű pinája volt
2020. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Büdösnek találtam. Ápolt nő volt.
2020. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogy a menyország kapujába értem!
2020. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudnám semmihez sem hasonlítani, de nagyon jó volt. Egy osztálykiránduláson kezdtem el pettingelni (majd dugni is) az osztálytársnőmmel, és ott puncisimogatás után éreztem először a punci illatát. Fura, de mégis baromi izgató illat volt, semmi esetre sem büdös. Mindez úgy, hogy akkor legalább egy napja nem fürdött, mert nem volt alkalom.
2020. dec. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Egy punci nem lehet büdös, csak ha van valami baja, betegsége.
2020. dec. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell itt túlszínezni a dolgot, a pina az alapból büdös. Az más, hogy a vágy hatására megszereztük a szagát, de attól még a pina az büdös marad.
2021. okt. 12. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!