Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyen helyzetben mit csinálnát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit csinálnátok? Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy ilyen barátság extrákkal jellegű kapcsolatban vagyok (szerintem inkább szeretők vagyunk, de ha a lánynak így tetszik akkor így hívom). Szóval a lány 19 éves és rám bízta hogy “tanítsam ki” és vegyem el a szüzességét. Őt ez izgatja hogy egy tapasztaltabb pasi vezeti, és terelgeti, és én is élvezem. Tudni kell hogy a lány nagyon gátlásos volt, és 1 év volt a szájrapuszitól addig eljutni hogy megujjazom és halk nyögések közepette élvez el. Szóval holnap lesz a szülinapja, valamint pont egy éve hogy felkért erre a feladatra, gondoltam mostmár megpróbálom a behatolást holnap este, mert már 3 alkalom óta mondja hogy vágyik rá. De ma este írt hogy megjött neki, ami eléggé felrúgja a dolgot. Így arra gondoltam hogy lenne egy romantikus közös fürdés, aztán csak kinyalnám, majd nézünk valami jó filmet, közben borozgatunk, aztán nálam alszik (nem sűrűn alszunk együtt, leginkább csak mikor nagyon álmos és “szex” után kb azonnal elalszik). Mit gondoltok? Van jobb ötletetek? Alapból nem nagyon szoktunk romantikázni, de tudom hogy szereti és gondoltam kivételt teszek! 27 F nagyon köszönöm ha segítetek, és nem szóltok be...

2020. dec. 21. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerntem várj egy hetet amíg elmúlik neki.
2020. dec. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Várj vele,vagy véresen akarod nyalogatni?
2020. dec. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom véresen nyalogatni, lefürdünk, feltesz egy tampont, és egy óráig ugyan olyan mintha semmi extra nem lenne, csak nem ujjazom meg közben.
2020. dec. 21. 07:02
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

a zsinór beakad a fogaid közé. :D

Akkor már inkább fürdés, tampon kivesz és akkor van egy vérmentes félóra.

2020. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha gátlásos a csaj, biztos hogy nem fogja ellazultan élvezni, hogy menstruácio kozben ott matatsz a puncijánál. Tobbet ártasz, mint nyersz vele. Inkább mond meg neki megkapja a szulinapi ajándékát egy héttel késobb, és hogy az bizony egy farok lesz a puncijába. Meg fogja érteni biztos.
2020. dec. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 exronin ***** válasza:
8%
Ehh, látom értesz hozzá... Menstruáció alatt nem fürdenek a nők...
2020. dec. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Húszesztendős legény vackán álmodik a nyomor...
2020. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!