Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony magas nőknek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony magas nőknek milyen szűk a puncijuk? Vagy férfiak az alacsony vékony csajokat preferáljátok, mert nekik jobb, szűkebb?

Figyelt kérdés
2020. dec. 21. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogjátok már fel, bakter, hogy a testalkatnak SEMMI KÖZE NINCS az intim mérethez!!!!!

Sem nők, sem férfiak esetében.

2020. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én az alacsony, vékonyt.
2020. dec. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A magasságnak semmi köze a hüvely méretéhez,se a pénisz méretéhez.
2020. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira élvezem, amikor magas férfiak sírnak itt, hogy nem fog-e a barátnőjük csalódni, mivel átlag farka van... mivel ő úgy gondolja, hogy magas embernek nagy farka kell legyen.

De utána képes még azt gondolni, hogy a magasság és vékonyság (sőt még a testalkattal [körte, homokóra, stb] is láttam kérdést) miként mutatja meg egy hüvely méretét.

2020. dec. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Átlagos magas 166cm, vékony 49kg, kifejezetten szűk vagyok, többen hitték azt első alkalommal, hogy szűz voltam. Barinőm nálam vékonyabb és nem ilyen szűk. Remélem okosabb lettél. (Vicc volt, tudom hogy hülye vagy)

😁

2020. dec. 21. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

169/45 vagyok, behatolaskor nagyon szűk, volt aki elsőre nem tudta benyomni. Pár perc után kissé lazul, és fiúk szerint kényelmes lesz.

19L

2020. dec. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt 180 centis, 56 kilós barátnőm. Előttem volt 5 pasija. Eléggé szűk volt. Ujjaztam, és kettő be sem ment, csak 1. Nem favágó ujjaim vannak. Viszont a péniszem meglepően simán csusszant be, pedig átlag feletti vastagságú, 4.4 cm.
2020. dec. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Legmagasabb csajomnak (kb 178 lehetett) 3 ujjam is becsusszant, olyan volt, és a hossznál sem volt korlát. Viszont nagyon rugalmas volt, percekig tudta feszíteni egész szűkre is a punciját. Erre nem mindenki képes.
2020. dec. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A 160 ennyimennyi nem magas
2020. dec. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!