Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A C-s mellek a legjobbak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A C-s mellek a legjobbak?

Figyelt kérdés
Persze ha vékony a nő

2020. dec. 22. 12:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
55%
Az A st szeretem. Izgatnak a kis mellű vékony nők.
2020. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
47%

Attól tartok, hogy igen. De leginkább a forma a lényeges. Ám egy kimondottan vékony csajon (főleg ha a medenceCSONTja is keskeny), már túlzás a C. Meg a másik: mekkora kerülethez tartozik a C ???


Ez a kérdés így ahogy van eléggé össze lett csapva!

2020. dec. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
42%
A "teteje", esetlegB - számomra legalábbis.
2020. dec. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
Tartsd meg a véleményedet magadnak. Ne okozz több komplexust a nőknek és a kamasz lányoknak
2020. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
46%
B-s cici nagyobbacska popsival és széles csípővel
2020. dec. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
76%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..


Kezd már unalmassá válni, komolyan!

Hagyd már abba azt a "kicsi vagy nagy mell" kérdést, mert már az agyamra mész, de tényleg!

Vagy direkt okozod ezt a komplexust közöttünk???

Leszállhatnál rólunk, tartsd meg magadnak a véleményed, oké????

2020. dec. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
28%
Örülnétek ti bármilyen formájú, méretű, állagú mellnek, szőrszálhasogató kis pincsik. De csak a saját csöcsiteket fogdoshatjátok, és csak Marok Marcsa jöhet szóba, ha szexre vágytok...
2020. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%
Minden féle női mell jó. Akár kicsi, akár nagy. Meg se tudnám mondani melyik milyen méret, mivel férfi vagyok azt se tudom mekkora a C, de nekem nem is számít.
2020. dec. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
ennek igy semmi ertelme, onmagaban senki nem egy mellet nez. raadasul a C az csak a kosarmeret, baromira nem ugyanaz a hatasa egy 70c-nek meg egy 85c-nek peldaul. ezen kivul nyilvan mem mindegy a forma se. de akinek ennyi esze van, attol nem is varok semmit.
2020. dec. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%
D-s
2020. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!