Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Szeretitek ha megnézne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szeretitek ha megnéznek titeket az utcán vagy inkább zavaró?

Figyelt kérdés
Ha az a célotok hogy szoktatok felöltözni? Gondolok pl nyáron a rövid picsanacira vagy véletlenül átlátszó bugyira.
2020. dec. 22. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%

Zavaró. Főleg mikor legalja emberek néznek meg és szólnak be. Az ilyeneket jól megrugdosnám, addig még mozogni tudnak.

Felháborító, hogy pöcsagyú idióták azt hiszik a nő csak egy tárgy és ők meg bármikor használhatják és vizslathatják, mint egy drága autót, amihez semmi közük nem lesz soha.

2020. dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
60%
Utálom ha random emberek (főleg 30 feletti férfiak) végigmérnek. És nyáron nem azért veszek fel rövid nadrágot meg haspólót hogy mások megbámuljanak
2020. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%

Utálom a kukkolókat

19/L

2020. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Magamnak öltözök fel, ami nekem tetszik, nem másoknak. Amúgy se szeretem ha bámulnak, az mindegy hogy kabátban vagy rövid naciban.
2020. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
Valamilyen szinten izgató egy kicsit, az is egy visszajelzés.
2020. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Ha megnéznek tudom,hogy kívánatos vagyok a fiuk számára.
2020. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem.
2020. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Én nem szeretem, mert elég félénk vagyok és nem szeretek a figyelem középpontjában lenni. Mindegy hogy a bámulók tini fiúk vagy idősebb férfiak. Direkt ezért öltözök fel visszafogottan, de még így se tudom elkerülni néha. Ez van.
2020. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem szokott a célom lenni, hogy megnézzenek. Hogy "örülök"-e neki, az talán attól függ leginkább, hogy milyen formában történik a dolog. Én is felkapom egy pillanatra a fejem, ha észlelek valami számomra esztétikusat a látóteremben, szóval ha a csávón is ezt az automatikus, önkéntelen reakciót látom, azt bóknak veszem. Amikor hosszasan, gátlástalanul mustrálnak, neadjisten vigyorognak is rám, azt nem szeretem, illetlen és ijesztő dolognak találom.
2020. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A beszólogató taplókat utálom, de nyilván ha kimegyek az utcára, tudomásul veszem hogy másnak joga van megnézni.
2020. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!