Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan emberből lesz dom aki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan emberből lesz dom aki a nem bírta sokra vinni az életben vagy kisiskolás korában elvették az uzsonnáját és most nőkön akarja kiélni a bosszúját?

Figyelt kérdés

2020. dec. 22. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Lelkileg sérült emberből lesz a dom és a sub is.
2020. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

He? A kérdés alapján esélyes, hogy te vagy inkább sérült.

Persze, a régi sérelmek is okozhatnak pár dolgot, de közel sem annyira jellemző ez, mint sokan hiszik. Nekem pl. király gyerekkorom volt, a nőkön sem akarok bosszút állni semmiért, mégis domináns vagyok az ágyban. És erre van igény is. Az egyik barátnőm pl. imádta, ha durva vagyok vele, pedig neki is teljesen rendben volt a gyerekkora.

Ráadásul, szépen átugrottad azt a részt, hogy vannak dom nők is. Most, akkor ők is a nőkön akarnak bosszút állni vagy mi?

Get life, bro.

2020. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Akárhogy ragozzuk nem normális dolog.
2020. dec. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
De csak addig, amíg egy domináns nő jól helyben nem hagyja.
2020. dec. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
hat engem sokat bantottak regebben suliban, apam is egy bunko es rosszindulatu ember aki eleg sok lelki traumat okozott nekem, es most sub lany vagyok. ugyhogy ha igy nezzuk, nem hinnem hogy ettol fugg.
2020. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
NEM! Fogalmi tévedések... amit te leírtál az nem dom hanem csak egy frusztrált kis pöts, a tipikus műdomocska aki azt hiszi hogy ha BDSM-esdit játszik akkor most jól megmutathatja. A valódi nagybetűs DOM-nak semmit sem kell kompenzálnia, belülről jön a kisugárzása.
2020. dec. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Ezek mind beteg dolgok.
2020. dec. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Akinek abból áll a válaszolgatás, hogy betolja a neki nem tetsző dolgokra, hogy "nem normális, mert nekem nem tetszik", az mit keres amúgy ebben a kategóriában? Miért nem naplót írtok?
2020. dec. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
10%

8 csak tapsolni lehet az abnormális dolgokhoz? Kritizàlni nem?

Ez aztàn egy liberàlis hozzáállás. Nyilvàn hogy csak a te vèlemènyed lehet igaz.

2020. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Miért, aki gyerekként FPS-ekkel játszott, abból felnőtt korára tömeggyilkos lesz?
2020. dec. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!