Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, maradjon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, maradjon titokban vagy hozzam fel neki?

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, 5 hónapja szakítottak az exével akivel 2 évig voltak együtt. Szerintem minden rendben a kapcsolatunkkal, legalábbis nekem úgy tűnik de tegnap belenéztem a telefonjába és volt a képek közt egy jelszóval védett mappa, de kitaláltam a jelszót szóval láttam a képeket. Az expasijáról voltak képek de leginkább csak a farkáról ami már önmagában gond lenne de amitől még hülyébben érzem magam, hogy sokkal nagyobb a farka mint az enyém. Lehet, hogy azért vannak még ezek a képek a telóján mert az enyém nem elég nagy neki? Nem tudom mit csináljak, hogy hozzam-e szóba neki vagy ne..
2020. dec. 23. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Ajjajj. Ezt így szóba hozni nem jó. Mármint ne ugy hogy tudod mizu. Van egy ötletem, ha érdekel keress meg ;-)
2020. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Orulj h kisebbed van megis kellesz neki. Max rola fantazial, mikozben veled csinalja. :)
2020. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
16%

Még 1X, alaposan, emberesen, keményen rakd meg, de visítson!!!


Utána meg mond neki, hogy takarodjon az anyjába!

2020. dec. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Hát, ha nekem szóba hoznád kidobnálak. Nem a téma miatt, hanem mert turkáltál a telefonomba. Nem azért, mert nem osztanám meg a kódom a párommal, vagy ilyensmi, de ilyen korán azért nehogymár.
2020. dec. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, még neked állna feljebb, érdekes...
2020. dec. 23. 16:08
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
jah jonagy r*ibancok.. ki kell ba*ni az ilyet a pi*aba de meg egyszer jol szet kurni..
2020. dec. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen töröld ki azokat a képeket. Nem fogja megkérdezni, hogy "Véletlen nem te törölted ki az exem farkáról a képeket a telómból?" , mert ha megkérdezné, akkor az neki lenne nagyon kellemetlen.
2020. dec. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
En is szetbasznam
2020. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Most én ezt nem tudom, hogy egy új kapcsolatba lépve ki kell-e törölni a múltat, és az összes ex összes fényképét a telefonból (most az teljesen mindegy, hogy az ex hatalmas fsza van rajta, vagy egy happy közös kép Krétáról, amin csókolja a jelenlegi nődet). És ha ki kell, mi az az időpont, a kapcsolat hanyadik hónapja. Praktikusan nézve: egy csomóan használják a mobileszközüket fényképtárnak, albumnak, mert lusták/nem tudnak/nem akarnak külső merevlemezen vagy felhőben képeket tárolni, tehát, ha akarom, úgy is tekinthetem, hogy nincs ennek különösebb jelentősége.


És azt meg el kell fogadni, hogy 18 év felett már nagy eséllyel a múltjával együtt érkezik valaki az életedbe, és ahogy öregszel, ez egyre inkább így lesz.


Más telefonjában viszont nem turkálunk, egyrészt nem etikus, másrészt feleslegesen bszod fel esetleg olyan adatokkal, amiknek lehet, hogy a jelenben már nincs az a jelentősége, amit tulajdonítasz neki.

2020. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
* másrészt feleslegesen bszod fel MAGAD
2020. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!