Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, találkozón mi az, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, találkozón mi az, ami felizgat titeket?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdésem az lenne, hogy mik azok a dolgok, amiktől "beindultok", illetve felizgultok :)


Itt gondolok pl. arra amikor smárolás közben fogják a nyakatokat, vagy amikor smárolás közben benyúl a póló alá, és simogatják a hátatokat... Ilyen apró dolgokat tudnátok nekem mondani?


18/F



2020. dec. 23. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Én a sima smárolástól is teljesen feltudok izgulni
2020. dec. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A pénze
2020. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
#1: főleg, ahogy én smárolok.
2020. dec. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Egy igazi jó smárolás többet ér bárminél 😋
2020. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Engem a magabiztossàga a humora, az intelligenciàja izgat fel. Egyre kívàncsibb leszek milyen lehet az àgyban. Akiknek ezek az erősségei a szexben is jók.

Nincs lelombozóbb mint egy buta férfi.

2020. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
A normális, értelmes, figyelmes pasi izgatja fel őket leginkább. Utána ha már a csókig eljut akkor az bőven elég, nem kell fojtogatnia másikat közben. A poló alá benyúlás meg egy lépcsőfok, nem az első randin szokás a csók 3 másodpercében.
2020. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 milyen számodra egy buta férfi?
2020. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a combom belső részét simogatja
2020. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!