Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha reggeli merevedés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha reggeli merevedéskor keményebb a f@rka, mint a petting során?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a reggeli merevedést nem ő irányítja, csak akkor is fura. Elmondása szerint a szeretgetéseket (pettinget) szereti, minden jó benne, nincs más kívánsága. De akkor miért csak kb 5-ből 1x olyan kemény a farka a petting során, mint reggeli merevedéskor?


Szex még nem volt közöttünk.


24/F és 24/L


2020. dec. 23. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, reggel nekem is mindig fullon áll a farkam, az a 100%os. Szexnél, pettingnél nehéz azt az állapotot elérni.
2020. dec. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A merevedés szex során ritkán fullosan kőkemény. Mielőtt elélvezek akkor szokott bekeményedni 100%-osan.
2020. dec. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

És ettől függetlenül tényleg 100%- osan élvezitek olyankor a dolgokat, vagy nem, el tudnátok jobbat is képzelni?

2020. dec. 24. 06:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A magam nevében tudok beszélni, de én élvezem ugyanúgy. Gondolom az övé sem plöttyedt, csak nem 100% a merevedés hanem 95%-os keménységű. De egyébként ha zavar a dolog akkor beszélj vele és kérdezd meg hogy élvezi-e a szexet veled. Van-e amit másképp csinálj, vagy valamit kipróbálna-e. Erről a témáról is tudni kell beszélni egy kapcsolatban.
2020. dec. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon élvezem mindig. 1 voltam.
2020. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!