Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! A 69 kínos ebből a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A 69 kínos ebből a szempontból?

Figyelt kérdés
A barátom állítja, hogy imádja a fenekem, az addig okés is, de bennem van a tudat, hpgy egy segglyuk sem rózsaillatú, márpedig egész végig szinte azt kéne szagolgatnia, másrészt, hogy konkrétan ráülök az arcára, rajta leng a fenekem a fején (ajaj, egyre rosszabbul fogalmazok), az nekem fura. A sima arcra üléssel nincs gáz, de a 69-cel kapcsolatban már furán érezném magam.

2020. dec. 24. 23:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Majd, ha belenyal a fenekedbe rájössz, hogy nincs gáz ezzel sem. :D
2020. dec. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Áá, azt kötve hiszem, azért nem igazán van odáigxD
2020. dec. 24. 23:29
 3/18 A kérdező kommentje:
(nem én pontoztalak le, első)
2020. dec. 24. 23:31
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha tiszta a feneked akkor nem lehet gond.
2020. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jó az a megfelelő feltételek teljesülése mellett. :D

Ne aggódj ezen, nem teszi oda a nyelvét, ha nem akarja. Fürödj meg előtte és kész. ;)

2020. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Tisztálkodni kell rendszeresen. Nem csak nyalás előtt, hanem minden szarás után mosd meg a segglyukad. Hidd el, nem lesz büdi (kivéve ha dagadt vagy)
2020. dec. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azert ezzel a pasik is tisztában vannak, hogy a seggnek segg szaga van. Meg ha mosod és tisztálkodás is, akkor is mosott de meg mindig segg szaga van. :D nyugi, ezzel nincs gond. Amúgy meg 69nel te nem a segged dél vagy a száján, hanem a tested első felével. Neki meg a csikloert is ki kell nyultani a nyelvet h elerje. Elég messze van a segged.
2020. dec. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

Szép nőnek a popsilyuka is szép! :)

Ha felizgat engem egy nő, nincs porcikája amit ne szeretnék végignyalni! :)

2020. dec. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs jobb ennél. 🙂
2020. dec. 25. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Ha kakilás után mindig kimossa, és egészségesen működik az ánusza,akkor nincs szag! Tapasztalat. Higgyétek el pls!


(6-os voltam)

2020. dec. 25. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!