Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ebbe belemegyek utána van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ebbe belemegyek utána van még esély arra hogy folytassam vele?

Figyelt kérdés

Van egy "támogatóm" kb 1 éve, mellette nincs senkim, heti 1x találkozunk.

Én 20 vagyok, ő 42, van családja de mellette szüksége van rám is mert a felesége havonta 1x fekszik le vele...

A barátja és ő rá akarnak venni hogy hármasban legyek velük. Ráadásul mivel tabizok így elvárnák mindketten hogy ne kelljen gumizniuk. Ha belemegyek akkor félek hogy utána már nem fogok neki kelleni, esetleg megundorodik tőlem.


2020. dec. 25. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem utána már rendszeresen hármasban szeretnék folytatni! Gondold meg, hogy te szeretnéd-e!?
2020. dec. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem fog megundorodni, viszont lehet h egyre gyakrabban akár majd hármast, vagy egyéb egyre durvább dolgokat. De a harmasert duplapenzt kérj.
2020. dec. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
akármennyire is szarul hangzik, ő fizet neked egy szolgáltatásért és ő a megrendelő 🤷
2020. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs problémám a dologgal, így elméletben. Mindketten vonzó pasik, ápoltak. Rendszeresen csinálom vele gumi nélkül és nekem is jobb így mert érzem hogy jobban élvezi. Bevallom kicsit felcsigáz a gondolat hogy ketten fognak majd elélvezni bennem :P De felek hogy csak kihasználnak és ennyi volt...
2020. dec. 25. 15:52
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha eddig is dugsz velük pénzért, akkor most se fog semmi más változni, csak annyi, h most ketten dugnak meg és dupla adag sperma kap a puncid.
2020. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem sok választ már el így sem attól, mintha konzum hölgy lennél. 🙂
2020. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
van egy rossz hirem: igy is csak kihasznal a csavo. fizet, megdug, ennyi. nem hiszem, hogy ezen mulna a hozzaallasa, hogy belemesz-e a 3asba..
2020. dec. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Én imádnálak érte, ha bevállalnád. :)
2020. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj ennél jobban kihasználni már nem is tudna.


Neki csak a tested kell amiért fizet is. Nyilván a feleségét nem fogja megdugatni mással így te mint a fizetőse veled azt csinál amit akar.

2020. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha már egyszer k..va vagy akkor nem mindegy hányan dugnak?
2020. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!