Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem jo a vibrator sem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jo a vibrator sem a zuhanyrozsa?

Figyelt kérdés
Egy baratom volt eddig, szakitottunk. Kaptam egy vibratort amivel probalkozok, de nem erzek semmi kulonlegeset, aztan kiprobaltam a zuhanyrozsat, ami egy pontig nagyon jo volt, aztan egyszercsak erzekeny lesz a csiklom, es nem tudom elvezni mert konkretan faj. Nem csinalom tul erosen, de olyan erzes ami nem kellemes, hanem kellemetlen. Ilyennek kell lennie, mert kozben remeg a labam vagy nagyon nem? Baratommal sem tudtam elmenni soha.
2020. dec. 25. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ajj szegénykém :( Nagyon sajnállak téged, sírok érted :( Írj esetleg privátot ha szeretnél, kicsi lány 20/F
2020. dec. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A vibrátort is meg kell tanulni használni.

A saját kezedtől el tudsz menni? Ha igen, akkor a zuhanyrózsánál erős a vízsugár. Ez mindig hosszabb idő, mint a kezeddel.

A vibrátornál először a csiklódat izgasd vele, síkosítót mindenképpen használj. Ennél is az a legjobb, amikor benned van és mozgatod (nekem van olyan fokozat rajta, hogy a lökéseket imitálva rezeg), míg a másik kezed a csiklódon. De tényleg nekem is kb 6. alkalommal sikerült eltalálnom a ritmust, viszont sokkal jobb mint a zuhanyrózsa, ha megvan.

2020. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Barátkozz a testeddel először szerintem.


Nekem még nem volt eddig vibrátorom, de nincs ezekkel semmi gond, mert tökéletesen tisztában vagyok, mi a jó nekem. Először ismerd meg te is jól a tested, használd a kezed/simogasd a csiklód, és figyeld meg magadon, melyik pontok és milyen érintések a jók a csiklódnál. Helyezkedj is közben nyugodtan.


Próbálgasd ezt, meg a zuhanyrózsát. Ha fáj, akkor vedd még gyengébbre a sugarat, vagy tartsd messzebb, /mozgasd. Ha nem esik jól vagy erősnek találod, akkor változtass kicsit rajta ( pozíció/erősség/távolság). Gyakorlás, de komlyan... :D

2021. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!