Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vicces meztelen kukkolo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vicces meztelen kukkolos sztorijaitok voltak? Kezdem én lentebb

Figyelt kérdés

7. osztályos osztály kiránduláson egy haverommal voltam egy szobában akinek az unoka testvére egy osztályba járt velünk és elég szép lány volt crushom volt. Kopogás nélkül jött be mikor oltoztem felfelé és látott elég sok mindent.

Ugyan ezzel a lánnyal történt pár hónappal később hogy az osztályba mentem vissza valamiért és a lányok meg a tanár ott beszélgettek próba után oltozes közben én meg véletlen be mentem mert kicsit nyitva is volt az ajtó és én is láttam elég sok mindent.


Elég kínos volt mindkét sztori de megbeszéltük!


Légyszi ne kovezzetek meg annyira!



2020. dec. 25. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Még ekkora kalandokat! Másnak egy élet kevés lenne a feléhez. Ja, nem is...
2020. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%

Egészséges erotika című film

[link]

2020. dec. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy kis helyesírási kurzus nem ártana.
2020. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi telóról írtam!😅
2020. dec. 25. 22:44
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Volt par.
2020. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk azt hiszem, 8. osztályban volt olyan kirándulás, hogy a fürdő a lakóházaktól külön épületben volt, valahol az udvaron. És ennek voltak magasan olyan ablakai, ahonnan be lehetett látni valamennyire a zuhanyzókhoz. Na, ott a fiúk állítólag több lányt is megnéztek, amikor bent voltak meztelenül.
2020. dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szívesen várok meg mindig!
2020. dec. 26. 15:56
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem feltétlen kukkolos es meztelen de.

3 4 es lehettem amikor ki küldtek tesiről a terembe voltam egyedül majd ki küldtek egy lányt (dominika) akivel kedveltük egymást, nemtudom ki részéről vetödött fel de hátra mentünk lehuztuk egymás nadrágját, alsónemű be ültünk egy lehuztuk elől egymásét. Ő oda hajolt bekapta a kis szőrtelen nem is álló farkam mivel megkerdem rá

en meg utána simogattam, dörzsöltem v mi a jo szó a punciját.


Másik sztori. Úgyszint alsó tagozat, 4 körül napközibe kinn játszottuam a lányokkal én meg 2 lány. Aztán be jöttünk de senki nem volt benn. Egy szerény menne álltunk a sarokba mer R. Nevű lány mondta h meg mutatja a mellét(nem kért cserébe semmit) amúgy se kapott volna mer be jött a napközis tanár, de nem látott semmit addigra le húzta a pólóját, melltartó sem volt rajta picike mellé volt de szer jo volt látni hiaba nem volt nagyobb az enyémnél. Előtte arrol temazunk h ki tetszik jobban amiatt merült fel a mell mutatás.


Nem muszáj elhinni de egyáltalán nem kitalált ha valaki hisz nekem.

18f

2021. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 exronin ***** válasza:
100%
8, ez rosszabb, mint a Google fordító.
2021. jan. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!