Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró férfiként csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró férfiként csak én vagyok úgy a puncival, hogy látványra nem izgat picit sem, csak ha közöm is van hozzá, és bejön a tulajdonosa is?

Figyelt kérdés

Soha nem hozott lázba, ha csak egy random nő puncijáról láthattam képet, videót, de még ha ismerős, közelebbi barát küldené, úgy érzem akkor sem indítana be különösebben, inkább maga a szituáció, ha tudom, hogy olyan volt a beszélgetés előtte, tehát maga a szándék izgatna fel előbb, mintsem maga a punci látványa. Nem undorodom tőle, de magában nem tud felizgatni. Csakis akkor, ha közvetlen közöm van már hozzá, vagyis ha nyalhatom, meg benne lehetek. De ha nyalom, akkor is inkább az illat, íz, meg maga a tapasztalás, hogy a másik fél mennyire élvezi, meg ahogy nyög, de önmaga a punci mint testrész nem izgat fel.

Úgy tudom a nők érettebb rétege van pont ugyanígy a farokkal. Hogy nem magára a farokra indulnak be, hanem a pasira. De én még a fenékkel meg a mellekkel is így vagyok. Jó megfogni, hozzábújni, kényeztetni, stb, de csak látványra semmi extrát nem vált ki belőlem. Érdekes, de engem pusztán csak vizuálisan inkább a kezek, lábak, szép hosszú leengedett haj, aranyos arc (főleg szemek), meg a másik dolog a hang. Ha egy nőnek nem tetszetős hangja van, képes vagyok csak emiatt az egy dolog miatt kiábrándulni belőle. Csak én vagyok ilyen furcsán bekötve? Főleg a hangos dolog aggaszt, hogy az már nálam szinte sok, hogy mennyire sokat dob a latba, és hogy instant kizáró ok is lehetne (szerencsére erre ritkán van példa).



2020. dec. 25. 23:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Kifogást keresel az impotenciádra.
2020. dec. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Engem izgalomba hoz, hamar áll a dákó ha szép puncit látok.
2020. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Önmagában a punci látványa engem sem izgat fel, viszont a fenékre és cicikre egész nap bírom csorgatni a nyálam. Amúgy egy álló farok sokkal látványosabb a puncitól, legalábbis a nők számára.
2020. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nincs veled semmi baj. Én nő vagyok, és én sem izgulok fel automatikusan egy farok láttán. Pedig egy farok, pláne egy álló farok objektíven nézve szerintem jóval látványosabb, mint az a lyuk, ami a nőknek van odalent.
2020. dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
Engem sem izgat a punci, én nem is értem mások, hogy képesek azt nyalni. Persze a farkamat szívesen teszem bele, de a számmal már valahogy nem érinteném. Inkább az izgat, ha látom, hogy a nő élvezi.
2020. dec. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1: Mégis mi köze ennek az inpotenciához? Te valamit nagyon félreértesz. Én elképzelt szituációkra egy számomra kedves ismerőssel nagyon is be tudok indulni. De önmagára arra, hogy csak letolná előttem a bugyit, és látnám a punciját, és csak ennyi, semmi több, ez nem dobogtatna meg ott lent. Én erről beszéltem.

#5: Én éppen ellenkezőleg, nagyon is vágyom arra, hogy az arcomat belenyomjam, vagy kinyaljam, de nem maga a testrész miatt, hanem amit kivált a partnerből. Na meg az illat, íz szintén fontos.

2020. dec. 25. 23:24
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Te egy nagyon érett férfi lehetsz. Szimpatikus vagy nekem kérdező. Itt gyakorin csak farokfotókat küldő, nagyszájú, nőgyűlölő (de dugni bezzeg minden mozgó dolgot megakarnak) fiúkákat találni. Te talán normális vagy. :)
2020. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7: Köszönöm ha így gondolod, bár azt nem tudom mi számít normálisnak ebben a világban. De ha jobban belegondolsz, hogy képes lennék egyből kiszeretni valakiből, akinek nem tetszik a hangja...Nos, az nem éppen valami pozitív, mert mint tudjuk, a belsőre kellene helyezni a hangsúlyt. De nálam meg ez a más pasinak talán lényegtelen kis "apróság" kicsapná a biztosítékot.
2020. dec. 25. 23:36
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Ezt teljesen rendben van. Nem mindenkinek áll fel már csak a gondolattól is, bár itt gyakori ez van.

És bocsi ha fura a kérdés de olyan se indít be ha valakinek meg kellene fogni a péniszét?

2020. dec. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez valahol egy érettség is fejben, Sajnos a "himek" nagyrésze még mindig leragadt az allatias perverz osztonoknel es mindegy neki hogy mi csak lyuk legyel ( jobb esetben p9nci ) es dughassa.


Eleg olvasni milyen undorito perverz dumakat tudnak osztani nehany helyen, meg hogy igy ugy mániajuk , de ez is mutatja milyen ritkan jutnak hozza, es milyen szanalmasak.

Ideje lenne egy kicsit fejlődni es nem allatiasan viselkedni, a sok hiányos kis fsznak se. Mert attol hogy van tartasod tegyuk fel izlesed nem leszel se impotens, se kevesebb. Lehet csak sok a hulye a világban es ez nem fog változni egyhamar.

2020. dec. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!