Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hazibuliban ha valaki reszegen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazibuliban ha valaki reszegen levetkozik meztelenre poenbol az mennyire gaz?

Figyelt kérdés

Nyilvan alkohol hatasa alatt.

Ti hogy reagalnatok egy ilyenre ha lany illetva hogyha fiu lenne az illeto? Van kulonbseg a ketto kozott hogyha meztelenre vetkozik valaki egy hazibuliban?

A tarsasag vegyes fiuk lanyok egyarant vannak.



2020. dec. 27. 23:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Simán belefér. Ha osszeszokott a tarsasag, akkor miden hol elofordul.
2020. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Aki nem bírja az alkoholt, az ne igyon annyit. Az önismeret hiánya miatt kevésbé tisztelném, amúgy leszarom.
2020. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha fiú, nem érdekelne. Ha csaj lenne megnézném. Ez egy olyanfajta lazaság ami izgalmas belsőt takarhat.
2020. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem érdekelne, sőt mondanám is, hogy térjen észhez.


De mások levideóznák, ami gáz lenne neki.

2020. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Azért van egy határ. Illik tudni hogy az hol van. Amúgy ha nő teszi szerintem többen megbotránkoznak és elterjed róla hogy mekkora ri--banc
2020. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
Volt egyszer egy ilyen, hogy egy hatalmas mellű csaj egy házibuliban lehúzott pólót, melltartót, mindent, és a kanapén hagyta hogy fogdossa egy srác akivel éppen nagyon jol kijöttek. Egyrészt baromira örültem, hogy láthattam azokat a csodákat, másrészt mégiscsak az a benyomásom volt, hogy ez azért sok, hogy így mutatja magát mások előtt, ráadásul vissza sem tudják fogni a vágyaikat.
2020. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
55%
Hü de prüdek vagytok. Hozzátok képest még az ereszcsatornás is egy lezser figura:-)
2020. dec. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem ismerném a csajt akkor hagynám amit elkezdet csinálni,de viszont ha ismerném akkor nem engedném,hogy megtegye. Már csak a sok fotó és videó miatt sem,tönkretehetné az életét is.
2020. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
74%

poenbol? es ebben hol a poen? valahogy nem erzem az oriasi humort benne. szerintem eleg gaz, ha valaki ilyet tesz, szanalombol rohognek rajta es ennyi. talan egy nonel gazabb, mert ott benne vagy egy jo adag riba nckodas is.


amugy nem vagyok prud, nem maga a meztelenseg zavar, hanem az, hogy ez nem illik egy hazibuliba es az illeto csak kinos helyzetbe hozza magat.

2020. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

Egyiket sem díjjaznám.


1. Aki ennyire lerészegedik az már magában undorító.


2. Ha pasi csinálja az irtó gáz, főleg ha nők is jelen vannak. Értelmes Férfi nem kezdi magát mutogatni. Arról nem is beszélve hogy esetleg fázni fog a drága és jól ki lesz nevetve vagy esetleg már (enyhe) merevedése van...


3. Ha csaj teszi az is undorító. Főleg ha aztán a pasik rámozdulnak és még picsog egy órát hogy nehogy be merje neki tenni valaki...


Szóval már maga a tény hogy valaki taccsra vágja magát az is undorító.

2020. dec. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!