Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki szedett fel innen nőt alkalmi vagy barátság extrák kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem nagyon sok a kamu, és nagyon sok a féfi. Nem egyszer rámírnak, nem értem miért.


Ha igen, akkor milyen csajt sikerült felcsípni, életkor, alak stb tekintetében?


2020. dec. 28. 10:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Bár én nőnemű vagyok, de nekem jött össze két szexpartner is innen. Tudom, nem engem kérdeztél, de muszáj mindenbe belekotyognom. :)
2020. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
29%
Sikerült több is
2020. dec. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
27%

Hát én rám is annyi kani írt már hogy borzasztó.

Persze én nem keresek semmilyen partnert innen.

2020. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
Egyetlen egy volt talán 8 év alatt (azóta gyakorizok) akivel olyan szinten lehetett komolyan beszélni, hogy akár találka is lehetett volna, ha nem sokszáz km-re éltünk volna egymástól. A többi mind kamus, vagy 2 szóban válaszolgatós volt.
2020. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%

Volt pár, elsőnek egy 24 évest, nagyon cuki, kedves lány volt, egyetemre járt pesten.


Másodiknak egy 35 évest sikerült kifognom, s mint kiderült nem is lakott olyan messze tőlem, sőt, ismerem is csak itt nem derült ki.


Harmadikra egy 17 éves csajszit szedtem fel, ebből sajnos egy alkalomnál több nem lett.


Negyedikre egy 14 éves csajszit dugtam meg aki 16nak kamuzta magát de csak utólag árulta el, hogy valojában mennyi.


Most legutobb egy 30 éves jött össze, komoly csaj, boxra járt hobbiból.


Mindegyik csajnak normál vagy vékony alakja volt.

2020. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%
Több nőt dugtam meg innen, a legemlékezetesebb egy 16 éves csaj volt akinek én vettem el a szüzességét.
2020. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Egy pár évvel ezelött egyszer sikerült! f.
2020. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem. Még.
2020. dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
En dugtam innen evekig pasival N
2020. dec. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Igen, ismerkedni bárhol lehet csak nyitott szem kell hozzá - meg tudni kell úgymond értelmesen, normálisan kommunikálni, s nem kell erőltetni. Ettől még egy sima társkereső oldal ezerszer alkalmasabb eme célra mint egy anonim fórum ahova ugyebár nem ismerkedni jön az emberek többsége.
2020. dec. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!