Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Petting? miért csak én csinálom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petting? miért csak én csinálom?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel holnap leszünk fél éve együtt, es tegnap volt az első olyan alkalom higx ki nyaltam.. sajnos a barátnőm eléggé félénk, es beszéltünk már a pettingrol, meg is beszéltük. mind a 2en szeretnénk... de én hiába csinálom, ő nem.. nem várom el.. de jól jönne egy kis viszonzas.. segitetek hogy o is kenyeztessen ne csak en öt? hogx tudnám ra venni? azt mondja nagykn jol nyalom.. de azért 1-2 tapasztalt ember ha mondana segítséget hálás lennék! elore is köszönöm! (lehetőleg normális válaszokat várok)

2020. dec. 28. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tegnap csináltad először, akkor mi a sipákolás tárgya?

Gerjeszd be úgy, hogy lehetősége se legyen nem viszonozni. Lehet, hogy azt mondja, jól csinálod, de valószínűleg mégsem. Ha felénk, szemérmes, nem is fogja megmondani, hogy szar vagy.

Ne csak nyald, ujjazd érzékien, simogasd a csiklóját, pörgesd fel.

2020. dec. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jajj.. bocsánat! elirtam.. nem tegnap, 2 hetente 1x szokott ilyen lenni nagyjából másfél hónapja... nem tudom miert irtam ezt...
2020. dec. 28. 11:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem félénkség hanem tudat alatti komplexusok, gátlások. Sok-sok türelemmel, megértéssel tudsz esetleg segíteni rajta (hacsak nem vagy képzett pszichológus), avagy elfogadod hogy ő nem szeretné és kész. Te meg eldöntöd jó neked így is, vagy többet várnál az élettől szexuális téren és elengeditek egymást.
2020. dec. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok tapasztalt csaj sem hajlandó csinálni, ezen ne lepődj meg. Nem baj, hogy nyaltad, mert legalább látja, hogy te hajlandó vagy, de én egy ideig nem csinálnám neki, aztán fogja ő már kérni magától. És akkor visszavághatsz, hogy csak szopásért cserébe. Legyél türelmes vele.
2020. dec. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!