Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért folyik ki a spermája...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért folyik ki a spermája belőlem?

Figyelt kérdés
A párommal baba projektben vagyunk. A gond azzal van, hogy miután belém élvez, és kiveszi belőlem a f@rkát, konkrétan kifolyik belőlem a sperma akármilyen helyzetben is történik meg az elélvezés. Miért van ez?

2020. dec. 29. 18:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
mert sok a spermaja, hidd el marad benned eleg...
2020. dec. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Ti szerintem ne csináljatok gyereket.

Ha beléd spriccel, akkor az jó helyre megy, mivel nem folynia kell, hanem lövelnie. De ha ennyire tudatlanok vagytok, akkor hanyagoljátok szerintem.

Sok boldogságot!

2020. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2/2

Köszönjük a válaszodat, biztosan te a világ összes témájában otthonosan mozogsz és tudsz mindent. Neked meg szép estéket. :)

2020. dec. 29. 19:00
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nyitott "cső" + folyadék + gravitáció. Ezért.
2020. dec. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég sűrű, el kell keverni benne egy kis lisztet, nagyobb lesz a viszkozitása és nem folyik majd annyira.
2020. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Kettes vagyok.

Nem, nem mozgok mindenben otthonosan. De ha valamibe belekezdek, annak utána olvasok, hogy legalább valami halvány foglamam legyen már róla.

2020. dec. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Uuuuu, bazzeg...

(inkább nem fejtem ki részletesebben, így is le leszek pontozva a picsbe, mondjuk különösebben nem érdekel).

Maradjunk annyiban, hogy egy, azaz egy darab hímivarsejtre van szükség a fogamzáshoz,nem az egész cuccra. Tehát ha beléd megy, akkor az esélye megvan, "maradék" meg nyilván kifolyik, és nem is attól függ, hogy mennyi ideig van benned.

2020. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szóval... Nem kell benned maradnia.

A nedvességed eleve segíti a spermának a jó helyre jutását, de egyébként is nagyon gyorsan úsznak.

Nem vagy csak 3 darab hímivarsejt kerül beléd, és abból kell egynek "célba" érnie, hanem több millió.


Egyébként meg kb 5 nap az, amikor nagy esély van a terhességre, és 1 nap, amikor a legnagyobb.

Szóval érdemes akkor biztosan próbálkozni.

20L

2020. dec. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt gondoltad, hogy felszívódik?? A baba-project előtt nem folyt ki? Nem értem. No mindegy, csináljátok missziben és tegyetek a feneked alá egy párnát, úgy tovább benn marad, ha ez megnyugtat téged.
2020. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
ne mondd már, hogy gyertyában sem marad benned! :D
2020. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!