Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Zavar, hogy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Zavar, hogy pasi ismerőseitek az Instagramos vagy Facebookos képeitekre maszturbálnak vagy ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

2020. dec. 29. 23:53
A kérdező szavazást indított:
Engem zavar.
Teljesen normális.
26 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
2020. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem csinál róla videót és küldi el, addig azt csinál, amit akar. Pont letojom.
2020. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ. Ha most valaki egy egy olyan képre veri, ahol a csajnak a mellei olyan szinten kint vannak hogy éppen csak a bimbója nem látszik és olyan mini az a szoknya hogy a bugyi is kivillan akkor tegye csak. Minek tesz ki valaki magáról olyan képet?


De ha csak egy sima cuki mosolygós szelfiről van szó, ahol mondjuk derékig látszom és szinte dekoltázsom sincs azt szeretném tudni mert az egy beteg f*sz.


Mondjuk ez is olyan hogy meg kell válogatni kit jelölsz vissza. Én csak olyanokat igazolok vissza akiket kedvelek. De ha valaki boldog boldogtalant vissza igazol az csak gyűjti a rajongói táborát az akarja is hogy kiverték rá!

2020. dec. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Csicuki ***** válasza:
81%
Amiről nem tudok az nem is fáj
2020. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
59%
Aham, s szerinted honnan tudnák a nők hogy te mire rángatod a bohócot? Avagy azt gondolod "udvarlásnak" hogy "szia kivertem a képedre" s máris benedvesedve rádugrik a lány? :D Sikítva fog menekülni hogy hagyj békén idióta, ha volt is valami szimpátia szikra azzal 0-ra vered.
2020. dec. 30. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
56%

“ ahol mondjuk derékig látszom és szinte dekoltázsom sincs azt szeretném tudni mert az egy beteg f*sz.”


Miért is?

2020. dec. 30. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
52%

#6


Mert eléggé baba arcom van, (nem vicc, személyimet még elkérik) mellem sem túl nagy, szóval kb deszka vagyok, semmi kacsaszáj, flörtölös/élvezős fejet nem vágok csak egy sima mosoly...


Ezek alapján ha belegondolsz kb olyan mintha egy gyerekre verné valaki. És az én férfi ismerőseim mind 25+ szóval igen is tudni akarom ha egy 30 éves aberált azért veri rám mert kislánynak néz.

2020. dec. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%

Rossz az, aki rosszra gondol. Szóval ne gondolj rosszra.


"mellem sem túl nagy, szóval kb deszka vagyok,"

Ne rekeszd ki a kismellű lányokat, ők is emberek.


"ha egy 30 éves aberált azért veri rám mert kislánynak néz."

Nyugi, 60 éves korodra már senki sem fogja rád verni.

2020. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
#6-os voltam.
2020. dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

" semmi kacsaszáj,"

A kacsaszájat pedig rühellem, süt róla, hogy az alanynak semmi esze nincsen. A mosoly a legvonzóbb.


Megint #6-os voltam.

2020. dec. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!