Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek volt már olyan, hogy támogatott egy lányt bizonyos dolgokért, hol talált rá lányt?

Figyelt kérdés
Most nem ilyen egy alkalmas prostira gondolok, hanem ilyen beszélgetős kapcsolat extrákkal. Nem feltétlen szex, akár képküldés vagy bármi. Szóval amit mindkét fél szeretne csak olyan történne meg, de akár pl orál vagy bármi ilyesmi is lehetne. Szóval ilyenre hol lehetne lányt találni? A rosszlanyok kizárva.
2020. dec. 30. 00:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%

Én vagyok a “támogatott” lány. Bocs, hogy beleszólok, bár nem ezt az oldalt kérdezted...

Egy internetes csevegő oldalon találkoztam az illető hapsival, aki aztán ellátott ezzel-azzal.

2020. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
32%
Engem is érdekelne de ennél kicsit több részlet is. Mivel látott el és ezért mit várt el
2020. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Én is támogattam már lányt, egyszer volt ilyen jellegű kapcsolatom.

28/F

2020. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként milyen lúzernek kell lenni ahhoz, hogy valaki ilyenhez folyamodjon?
2020. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
27%
Egy két részletet megosztototk?
2020. dec. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

"támogatott egy lányt bizonyos dolgokért cserébe"

Amire te gondolsz az a sugar kapcsolat, magyarul te vagy a sugardaddy, aki nagyon pénzes, fizeti a lakást, autót, ruhát, szórakozást, utazást,orvost, szépészeti beavatkozást, tanulást és ezért cserébe a nő x alkalommal szexel veled.

Ez nagyon költséges mulatság.

A nők nem hülyék, aki szép az megkéri az árát, arról nem is beszélve hogy profik és nem tudsz egy kósza numerát szerezni tőlük mert egyből levágják hogy csóró vagy, aztán lépnek tovább. Csak akkor éri meg ha nagyon sokat keresel és el akarod költeni a fölösleges pénzed egy kis szórakozásra.

2020. dec. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Kedvencem, amikor az olcsó János szexelni akar 30 ezerért egy fullos, 10/10-es nővel és még ő van meglepődve ha elküldi a nő egy melegebb éghajlatra. Rengetegen keverik a rosszlányokkal, pedig a Sugarbabyk intelligens, kulturált nők, akik bárkit megkaphatnak ingyen is, gazdagabbnál gazdagabb pasikat.
2020. dec. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

"Szóval amit mindkét fél szeretne csak olyan történne meg, de akár pl orál vagy bármi ilyesmi is lehetne."


Nem erőltetem, de igazán bekaphatnád a pénzemért cserébe. Ez nekem így jött le.

2020. dec. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%
#4 Ez már a legalja.
2020. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Lévén, hogy ez k.urva nagy divat lett, és rengeteg nő szeretne a puncijával pénzt keresni, szinte bárhol találsz ilyet.

F

2020. dec. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!