Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nagyon alacsony a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon alacsony a szexuális igényem és emiatt úgy érzem hogy nem tudom kielégíteni a feleségem, mit tehetek?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk házasok, nagyon jó a kapcsolatunk de körülbelül 2 éve elkezdett csökkeni a szexuális igényem, elég drasztikusan. Nem a feleségemmel van gond, nagyon tetszik nekem azóta is és nagyon szeretek vele lenni és neki szívesen megteszek bármit de a könkrét szexre csak gyógyszerrel vagyok képes és úgyis elég nehezen megy nekem. Voltam orvosnál ahol sok vérvételt és egyéb vizsgálatot csináltak és kiderült hogy nagyon alacsony a tesztoszteron szintem valami miatt aminek az okára még nem jöttek rá.Ű


Lényeg hogy a kérdésem, szerintetek mit tehetek hogy a feleségem boldog legyen ezen a téren? Maximálisan megértem hogy neki sokkal nagyobb igénye van de nem tudom mit csináljak. Nagyon megértő és támogató és én azt is felvetettem neki hogy ha szeretne, akár kereshet magának egy szex partnert de egyrészt nem tudom hogy az..hosszú távon nem tenné e tönkre a kapcsolatunkat másrészt Ő is azt mondta hogy nem akarja, merthogy nagyon szeret. Én csak amiatt aggódom hogy hosszú távon (fogalmam sincs hogy ezzel fognak-e tudni kezdeni valamit vagy hogy milesz)esetleg előbb utóbb elhagy és nem akarom hogy miattam le kelljen mondania a szexről..


32/29


2020. dec. 30. 06:51
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

"felvetettem neki hogy ha szeretne, akár kereshet magának egy szex partnert "


Most drasztikus leszek: akik ilyen ócska ötleteket vesznek át ócska

filmekből, cikkekből, azok meg is érdemlik, hogy boldogtalanok legyenek.

Hogy képzeled, hogy ha felajánlod a feleségednek, hogy te jóváhagyod, hogy kva legyen, akkor melletted marad? Ha tisztességes, ki is ábrándul belőled, és nem lesz csoda, ha így lesz.


Azon dolgozzatok, hogy hogyan lehet orvosolni a bajt. Ha hiány van,

lehet-e pótolni orvosságokkal, gyógykezeléssel.


Ez olyan, mintha prédára dobnád: elég, ha főzöl, mosol, takarítasz rám,

a szeretetet keresd házon kívül. Hát egy nagy frászt.

2020. dec. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

A tesztoszteronszint változása az általános egészségre és jó közérzetre is hat, mind férfiak, mind nők esetében. De mi tud abnormális tesztoszteronszintet okozni? Férfiak esetén a tesztoszteronszint csökkenése összefüggésben lehet a korral, a túlsúllyal, a dohányzással, heréket érintő betegségekkel, stresszel, illegális teljesítményfokozókkal stb.


6 TERMÉSZETES MÓDSZER A TESZTOSZTERONSZINT FOKOZÁSÁÉRT

1. FOGYASSZ ELÉG D-VITAMINT

A D-vitamin raktárak növelése fokozza a tesztoszteronszintet és javítja az ezzel összefüggésben lévő jellemzőket, mint a sperma minősége. Más tanulmány pedig összefüggést talált a D-vitamin hiány és az alacsony tesztoszteronszint között.


2. FOGYASSZ CINK KIEGÉSZÍTŐT

A kutatások azt mutatták, hogy a megfelelő kiegészítés növeli a tesztoszteronszintet. A tanulmányban azok esetén, akik napi 30 mg cinket kaptak, kimutatható volt a szabad tesztoszteron szint növekedés.


3. EGYÉL MINDEN NAP SZŐLŐT

A szőlőben sok vitamin van, ami hozzájárul az általános egészséghez. Ugyanakkor a tesztoszteronszintet is növelheti, mert a szőlő héja resveratrolt tartalmaz, ami a sperma egészségéért felel. Kínai kutatók azt találták, hogy 5-10 g szőlőhéj javítja a sperma mozgékonyságát és növeli a tesztoszteronszintet.



Ha pedig kamu a kérdésed, akkor te beteg vagy. Agyilag.

2020. dec. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

4. IGYÁL GRÁNÁTALMA LEVET

Egy 2012-es,14 napon át tartó tanulmány szerint a gránátalma növeli a tesztoszteronszintet mind nőkben, mind férfiakban.


5. CSÖKKENTSD A STRESSZHORMONT FOKHAGYMÁVAL

A fokhagyma egyik hatóanyaga csökkenti a kortizol nevű stresszhormon szintjét. A kortizol pedig verseng a tesztoszteronnal az izomsejten belül. Ami azt jelenti, hogy minél alacsonyabb a kortizol szinted, annál magasabb a tesztoszteron.


6. FOGYASSZ KERESZTESVIRÁGÚ ZÖLDSÉGEKET

Az egyik legjobb módja az ösztrogén blokkolásának (női nemi hormon) a keresztesvirágúak fogyasztása, mint a brokkoli, karfiol, káposzta, kel stb. Az ösztrogén blokkolása javítja a tesztoszteron arányát a szervezetben.

2020. dec. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
vibrator, vibrator, vibrator.
2020. dec. 30. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Sportolj, rendszeresen! Minden szinten jót fog tenni.
2020. dec. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha voltál vele orvosnál, mi az oka annak, hogy nem ismered a lehetőségeidet?

A tesztoszteron szint növelhető

Pl

[link]

2020. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Andriol Testocaps, kimondottan tesztoszteron gyógyszer. Menj urológushoz és írasd fel!
2020. dec. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok itt mindenre válaszolni, lényeg hogy próbáltam rengeteg mindent és nem élek egészségtelenüól, rendszeresen sportolok és sportoltam is egész életemben. Jelenleg tesztoszteron kenőcsöt hasznáűlok kb fél éve de nem használ. Most voltam nem rég vizsgálaton és nézik az orvosok hogy milyen lehetőségek vannak de az okát, hogy ennyi idősen miért kezdett el csökkenni, senki nem tudta megmondani. A kérdésem nem az én tesztoszteron és egészségi állapotomra vonatkozott elsősorban, ezért nem írtam bele részletesen, nem azért mert trollkodok.


És ha már ennyi a kötekedés, az alacsony tesztoszeron szint szintes semmilyen jelét nem mutatom (kimondottan masszív izomzatom van alacsony testzsírral), nem vagyok se depressziós se fáradékony, az egyetlen tünetem az volt, hogy a libidóm nagyon alacsony.

2020. dec. 30. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!